Září 2011

EuroMillions (Euromiliony)

20. září 2011 v 11:47 On-line sázky
EuroMillions (Euromiliony) patří mezi největší a nejoblíbenější světové loterie. Vzhledem k jejímu minimálnímu Jackpotu 15 milionů EUR (cca. 360 milionů CZK) a vyššípravděpodobnosti výhry je jednou z nejhranějších v Evropě.

UPOZORNĚNÍ !!!

Pokuď jste nový hráč, před podáním čísel je nutná registrace!

Registrace a přihlášení

Můžete se zaregistrovat kdykoliv, ale nebudete moci hrát, dokud nejste registrováni a přihlášeni.
Pro registraci klikněte na Zaregistrujte se jako nový hráč (REGISTER AS A NEW PLAYER) v pravém sloupci pod členskou sekci (MEMBER SECTION).

Jakmile jste dokončili registraci, můžete se přihlásit kliknutím na tlačítko přihlašovací údaje (ENTER LOGIN DETAILS) v pravém sloupci pod členské sekci (MEMBER SECTION) a zadání e-mailové adresy a vašeho hesla.

Klikněte na hrát teď (PLAY NOW)

1) Vyberte loterii, kterou chcete hrát.
2) Zvolte počet losování (DRAWS) kolik týdnů si přejete tato čísla spustit. Dále si můžete vybrat datum od kdy hrát (STARTING).
3) Poté zvolte svoje šťastná čísla pouhým kliknutím na ně. Vaše zvolená čísla budou zvýrazněna tím, že se mění na tmavší barvu.
  • EuroMillions (Euromiliony) je číselná loterie, při níž sázející tipuje 7 čísel tak, že 5 hlavních čísel tipuje z 50 čísel číselné řady od 1 do 50 a současně tipuje 2 dodatkové čísla (Lucky Stars) z 11 čísel číselné řady od 1 do 11.
  • Sázející vyhrává cenu, když uhodne minimálně 3 čísla lota a to buď: 3 hlavní čísla, 2 hlavní čísla a 1 dodatkové číslo nebo 1 hlavní číslo a 2 dodatečné čísla.
  • Pokuď sázející uhodne všechna čísla lota správně (5 hlavních a 2 dodatkové čísla), vyhrává JACKPOT.
  • Losování loterie Euromiliony se koná dvakrát týdně a to každé úterý a pátek večer v Paříži.

Můžete také použít tlačítko rychlé vygenerování náhodných čísel (QUICK PLAY OPTIONS).

- Chcete-li odstranit zvolené číslo stačí kliknout na něj znovu. - Chcete-li vymazat nesprávné zadání a začít znovu, klepněte na tlačítko smazat čísla (CLEAR NUMBERS) na pravé straně hrací karty v dolní části stránky. - Ukončení sázek je obvykle 2 hodiny před zahájením losování (místního času).

Pamatujte si, že je na vaší zodpovědnost, aby jste uzavřely sázky před ukončením sázek.


Přidání vašich sázek

Jakmile jste vybrali svoje čísla a pokud chcete hrát, jednoduše stiskněte tlačítko podat čísla (PLAY NUMBERS).

Váš záznam bude nyní přidána do seznamu v dolní části stránky viz. obrázek.


Nyní můžete pokračovat v přidávání položek, dokud nebudete mít všechny své záznamy přidané, a nebo přímo klikněte na tlačítko pokračovat (CONTINUE) a tím se přesunete do úhradové části.

Potvrzení a platba

Budete vyzváni k potvrzení všech položek a zadání svých platebních údajů.

Všechny převody a platby se provádějí až po zaregistrování v sekci vložit peníze (DEPOSIT FUNDS), a to platba kartou, platba z účtu převodem a nebo vklad na účet v hotovosti. Na této stránce najde jejich přehled, stručný popis a návody jak si vytvořit účet a jak si vložit peníze na svůj účet na hracím portálu PlayHugeLottos, přes jednotlivé možnosti.

K dokončení transakce stiskněte tlačítko KOMPLETNÍ NÁKUP.

Vaše transakce bude zpracována a obdržíte potvrzení o tom e-mailem.
Pokud byste chtěli zkontrolovat předchozích nákupy, můžete tak učinit kliknutím na transakční historie (TRANSACTION HISTORY) odkaz uvedený v pravém sloupci.

Co se stane, když vyhrajete?

Po každém losování, obdržíte e-mail s výsledky losování.
Pokud váš tiket je vítězný na svůj účet bude okamžitě připsána výhra.
Můžete si pak vybrat, jak budete chtít používat tyto výhry.

Chcete-li zobrazit svůj účet kdykoliv, klikněte na zůstatek na účtu (ACCOUNT BALANCE) odkaz uvedený v pravém sloupci.

Více o loterii zde

PlayEuroMillions.com - win up to 183 million Euro

Vylosovaná čísla
PlayEuroMillions.com - win up to 183 million EuroSázkové kanceláře

9. září 2011 v 21:57 On-line sázky
Účast na sázení po internetu

Ve většině případech provozují společnosti profitující ze sázení po internetu jak internetovou sázkovou kancelář zaměřenou na kurzové sázení, tak kasino nabízející online verze her známých z kamenných kasín. Princip her a jejich provedení kopíruje jejich sesterské verze ze skutečného světa. Pro hráče, který se již v nějaké formě seznámil s některou z nabízených her by neměl mít problém s online alternativou. Při kurzovém sázení se vyplňuje tiket podobně jako v offline sázkové kanceláři, ruleta disponuje hlasem (a někdy i zobrazením) krupiéra, v některých vícečlenných hrách mohou být simulováni protihráči. Stejně tak se jedné online hry může účastnit více hráčů bez ohledu na jejich momentální fyzickou polohu.

Podmínky pro účast

Rozhodujícím faktorem pro účast v hazardních hrách je věk. Spodní hranice věku hráče je daná zákony země, jejíž je hráč občanem. Ta je nejčastěji stanovena na 18, nebo 21 let.

Další podmínkou je finanční vklad. Online kasina často nabízejí hru s virtuálním vkladem, kdy hráč neriskuje vlastní hotovost, ale hraje nanečisto. Nejedná se tedy o hazard v definovaném slova smyslu. Pro hru s finanční hotovostí je nutné na účet provozovatele online kasína/herny složit finanční vklad, který se potom promítne do hráčova herního účtu. Podle technických možností provozovatele je možné s vkladem volně manipulovat a využívat je při účasti ve všech nabízených hrách. Stejně tak je možné nechat si jej zaslat nazpět.

Třetí podmínkou je identifikace hráče, která slouží k prevenci hraní nezletilých. Dále je nutné dostačující technické vybavení (počítač, internetové připojení), a přiměřená znalost hry.

Výhody sázení po internetu z pohledu hráče

Ve srovnání se sázením v kamenných hernách a kasinech má sázení po internetu následující výhody:
  • Dostupnost a pohodlí
Hráč se ke svému hernímu účtu může připojit prakticky z jakéhokoliv počítače s dostupností internetu. Při sportovním sázení bývají na vybrané zápasy k dispozici i stovky možných sázek zohledňující všechny aspekty hry, tedy nejen obvyklý výsledek hry (počet gólů, délka prodloužení, počet vhazování, počet rohů atd. ve fotbale).
  • Sázky v přímém přenosu
Mnoho internetových sázkových kanceláří umožňuje sázení v průběhu zápasu. Kurzy na jednotlivé události v utkání se mění v závislosti na jeho průběhu.
  • Výhodnější sázení
Díky tomu, že si zákazník může vybrat z více sázkových kanceláří, vzniká o něj mezi provozovateli online hazardu přirozený boj. Jeho výsledkem jsou u kurzového sázení výhody ve formě konkurujících si kurzů a prakticky absence manipulačního poplatku, jak jej známe z většiny "kamenných sázkových kanceláří". U online kasín je to pak širší nabídka jak v počtu her, tak v jejich finančních rovinách.

Sázení po internetu je tak jednoduché!

Stačí si jen vybrat sázkovou kancelář odpovídající Vašim požadavkům a zaregistrovat se. Po registraci uživatel vloží vklad, jehož dolní hranice bývá obvykle omezena (v řádech sta korun, např. 500Kč). Tento vklad je zpravidla možné uložit na hráčský účet třemi způsoby. Prvním je běžný bankovní převod na účet příslušné sázkové kanceláře, druhým je tzv. internetová peněženka, která zprostředkovává platby mezi sázkařem, jeho sázkařským účtem a kteroukoliv sázkovou kanceláří. Dalším způsobem je použití kreditní karty, banka však nemusí transakci povolit, i když používáte povolený typ kreditní karty.

Bonusy při sázení po internetu

S počátečním vkladem je spojena první velká výhoda sázení po internetu oproti sázení v kamenných obchodech, a tou je bonusový program, kterým sázkové kanceláře odměňují uživatele za registraci. Tento bonus je připsán po načtení úvodního vkladu, často v hodnotě 100%, většinou však bývá omezena jeho maximální hodnota. Pro vybrání tohoto bonusu musejí být splněny podmínky stanovené sázkovou kanceláří, např. bonus není možné vybrat hned, ale až po prosázení určitého objemu sázek. Některé online sázkové kanceláře nabízejí i kvalitní věrnostní programy pro stávající zákazníky, např. Sportingbet, nebo Bwin.

Sázení po internetu znamená sázení bez manipulačních poplatků

Další předností sázení po internetu, kterou oceníte již při registraci je fakt absence jakýchkoliv manipulačních poplatků. Tyto poplatky jsou v případě kamenných provozoven počítány ze vsazené částky sazbou pohybující se zpravidla kolem deseti procent. Tímto poplatkem přispíváte na provoz sázkové kanceláře (zaměstnanci, pronájem, apod.), jež Vám nabízí své služby klasickým způsobem.

Další výhody sázení po internetu

Při samotném sázení po internetu si pochválíte, že sázky mohou být učiněny z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit, čekat fronty ani vybírat peníze. Stačí pouze počítač, internet a chuť si vsadit. Navíc máte možnost sázet ve dne, v noci, svátek nesvátek, 365 dní v roce. Z tohoto typu sázení vyplývá další velká přednost, a tou je přehled díky statistikám, kterých je na internetu velké množství. Díky nim získáte informace, které byste jinak neměli často k dispozici, navíc většinou zcela zdarma. Mnohé weby se statistikami Vám umožní vytvořit si vlastní srovnání ve všech možných kombinacích. Výhodou online statisti je jejich aktuálnost včetně Live informací o probíhajících zápasech, které Vám pomohou dokreslit celkovou situaci v dané oblasti.

Vyšší výhry při sázení po internetu

Sázení po internetu je pro své uživatele výhodné i po finanční stránce. Vyšší výhry při stejném riziku jsou tím největším důvodem pro výběr internetového sázení. Není problém registrovat se u více sázkových kanceláří a na konkrétní událost si vsadit tam, kde je zrovna nejlepší kurz. Obecně jsou kurzy obvykle vyšší, než je tomu v případě klasických sázkových kanceláří. Důvodem je vyšší obrat sázek učiněných přes internetové sázkové kanceláře, které díky své podstatě mohou vyvíjet svou činnost celosvětově, a proto si mohou dovolit nabízet vyšší kurzy, potažmo výhry.

Právní hledisko sázení po internetu v Evropě a ČR

V rámci Evropské unie má každý stát přidělování licencí na provozování sázkových her ve své vlastní kompetenci. Nemůže však překračovat principy Unie o podnikání poskytování služeb v rámci EU. To paradoxně znamená, že např. český zákon nemusí českým firmám umožnit získat licenci na provozování online sázkových her, ale Česká republika nemůže znemožnit zahraničním sázkovým kancelářím podnikat na svém území. Většina provozovatelů má navíc sídlo v tzv. daňových rájích (Gibraltar, Malta.), které poskytují těmto společnostem licence. Podle platných zákonů se pak sázka uskutečňuje v zemi kde má společnost sídlo. Díky tomu neporušuje zákon země, odkud sází její klient. Jednotlivé státy by tak mohly postihovat pouze vlastní občany - sázkaře. V praxi se tak ale neděje. Zákaz by se totiž stavěl do stejné roviny jako například zákaz vycestování.

Důležité je zabezpečení převodů financí proti praní špinavých peněz a nelegálním operacím. Jedním z bezpečnostních prvků identifikace je, že finanční převod od provozovatele k hráči musí být proveden pouze na účet nebo kreditní kartu vedenou pod jménem, které se shoduje se jménem majitele sázkového účtu. Finanční převody lze tak vždy vystopovat. Nevýhodou je, že anonymní účast není možná. Pozitivní je fakt, že výhra vždy skončí v rukou majitele.

Takže, vyberte si sázkovou kancelář a můžete začít hrát zde

Úprava pluginu Facebooku

3. září 2011 v 20:38 Rady a návody
Pokud máte na vašich webových stránkách plugin Facebooku, který nefunguje, a nyní místo toho ukazuje růžovou krabičku s nápisem "Plugin nemůže být vykreslen s určenými parametry", pak mám řešení, které pomohlo mně a mohlo by vás určitě zajímat.
Jednu věc je třeba mít na paměti, že plugin Facebooku je závislý na vnějším rozhraní API nebo widgetu. A ty jsou vystavené riziku selhání a můžou způsobit problém v prezentování. To je něco, co je třeba mít na paměti při zadávání API widgetu, hlasování, sdílení, nebo souvisejících služeb na všech stránkách.
Zde je návod, jak zprovoznit váš plugin:
Zkopírujte následující odkaz (http://www.facebook.com/pages/Facelook/123456789012345), ale nahraďte (tučné číslice) ID z vlastní FB stránky, která je zobrazena jako blok čísel na konci stránky FB URL. Vložte odkaz do generátoru plugin kódu (najdete ho zde: http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/recommendations/), vygenerujte (získejte) kód, a vložte na své webové stránky.
Pokud chcete mít plugin Facebook v češtině, opravte dle spodního návodu.
"connect.facebook.net/en_US/all.js" českou verzí "connect.facebook.net/cs_CZ/all.js"
Věřím že vám to pomůže, prostě to funguje.

Číselná loterie

3. září 2011 v 20:36 On-line sázky
Jako mnoho Čechů, i já rád sázím svá šťastná čísla v loterii a zkouším štěstí. Sportka byla dobrá a dostupná, ale už jim nevěřím.
V dnešní době internetu má dnes milióny Čechů možnost hrát přes internet, největší evropské a světové loterie jednoduše, rychle a bezpečně.
Často jsem tipoval českou číselnou loterie Sportku, ale pouze koupí tiketů v kiosku, kde minimální Jackpot začínal na nízkých 10 milionů Kč mně neuspokojil. Hledal jsem možnost, kde si zahrát přes internet (on-line) a hlavně o podstatně vyšší jackpot. Jedna z možnost bylo začít tipovat u společnosti na hracím portálu PlayHugeLottos zahraniční loterie, kde kupříkladu minimální jackpot při Anglické národní loterii (UK LOTTO) je 2 miliony GBP 2-krát týdně a v evropské loterii EuroMillions (EuroMilióny) dokonce 15 milionů EUR (cca. 360 milionů CZK) každý týden.
Další velkou výhodou je, že Jackpot mnoha těchto světových loterií ne jedenkrát přesahují 100 milionové hranice (EUR), což určitě stojí za to, aby člověk podal tiket a zkusil to pověstné štěstí.
Výběr a popis jednotlivých loterií naleznete zde: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/. Tato sekce vám dá podrobnosti, náhled a informace o každé z loterií, které nabízíme. To by mělo pomoci vám se rozhodnout v procesu kde a co hrát.
Věřím, že si každý přijde na své a najde svoji oblíbenou loterii, kterou bude tipovat a podaří se mu i vyhrát některou z cen, případně Jackpot a splní si tím své sny a přání.
Tak neváhejte a ještě dnes si vsaďte on-line svá šťastná čísla na: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/, je to tak jednoduché!

Úvod

3. září 2011 v 20:34 Úvod
Vítám Vás na Moje-obchody.blog.cz.
Tento blogg je založen za účelem podrobného popisu e-shopů, informacích a aktualitách na webové stránce http://www.moje-obchody.cz/, a všem co se týká vytváření internetových stránek.
Předem upozorňuji, že jsem laik v internetovém světě, a proto mé příspěvky mohou vypadat neprofesionálně nebo chybné.
Proto předem děkuji za podnětné příspěvky, které mohou pomoci jak mně, tak i ostatním.