Informace o sázkové kanceláři El Gordo

25. října 2011 v 22:04 | Moje-obchody |  On-line sázky
Španělská národní loterie El Gordo de la Primitive je jednou z nejstarších na světě a její vznik se datuje v roce 1812. El Gordo patří mezi nejoblíbenější loterie ve Španělsku a svými vánočními finančními cenami v hodnotě 2.3 miliardy EUR je největší na světě.

O loterii

Španělská loterie El Gordo de la Primitive (v jednoduchosti lze přeložit jako "velký") obvykle známá jako El Gordo, je jednou z Loterías Apuestas del Estado (Španělské státní loterie).

ElGordo je loterijní hra s nejdelší historií a s nejvyššími finančními cenami. První losování bylo v roce 1812 a stále pokračuje každý týden. Při offline hraní jsou tipované čísla vytištěny na tiketech (decimos) s obrázky, které jsou považovány za umění.

Losování loterie je každou neděli kolem 13:00 SEČ (středoevropského času).
Minimální výška jackpotu je 5 milionů EUR (cca. 120 milionů CZK) a pokud ho nikdo nevyhraje, je připočítán do budoucího týdenního jackpotu, dokud nepadne. Rekordní jackpot byl téměř 25.000.000 EUR (cca. 600 milionů CZK).

"Vánoční ElGordo" - jde o největší hazardní losování na celém světě. Celková částka finančních výher je 2.3 miliardy EUR (cca. 55.2 miliardy CZK) s první cenou 555.000.000 EUR (cca. 13.320.000.000 CZK). Je to nejdůležitější zvláštní losování v Španělské národní loterii. Losování probíhá 22. prosince každý rok a trvá 3 hodiny pokud se vylosují všechny ceny.
Tikety na toto velké losování lota lze zakoupit již od začátku července.

El Gordo loterii můžete hrát kdykoliv i z Čech prostřednictvím internetu a zkusit štěstí, stát se milionářem a prožít krásný Americký sen třeba zde:

Všechny převody a platby se provádějí kartou, platbou z účtu převodem a nebo vkladem na účet v hotovosti.

Na této stránce najde jejich přehled, stručný popis a návody jak si vytvořit účet a jak si vložit peníze na svůj účet na hracím portálu PlayHugeLottos, přes jednotlivé možnosti: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/navod-na-registraci-a-provadeni-plateb/.

Z výhry se neplatí žádná daň!

Jak tipovat El Gordo loterii ?

El Gordo je číselná loterie, při níž sázející tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavních čísel tipuje z 54 čísel číselné řady od 1 do 54 a současně tipuje 1 dodatkové číslo z 9 čísel číselné řady od 1 do 9.

Sázející vyhrává cenu, když uhodne dodatkové číslo lota. Pokud uhodne všech 6 čísel loterie, vyhrává Jackpot.

Nebo nechte náš systém, ať to udělá za Vás.

Tipy a rady jak hrát výhodně a jak zvýšit svou šanci na výhru naleznete na této adrese: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/tipy-a-rady/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama