Informace o sázkové kanceláři UK Lotto

24. října 2011 v 22:48 | Moje-obchody |  On-line sázky
Anglická loterie (UK Lotto) je ve Velké Británii vzhledem k vysoké pravděpodobnosti výhry největším tvůrcem milionářů z pomezi loterií.

O loterii

UK Lotto existuje od roku 1994 a těší se velké popularitě. Ve Velké Británii se v současné době těší UK Lotto velmi dobré pověsti mezi milovníky číselné loterie a dobré zábavy.

Celková šance získat cenu je 1 k 54.

Minimální Jackpot loterie je 2.000.000 GBP (cca. 58.000.000 CZK) a dosud nejvyšší jackpot v historii UK Lotto byl 42 milionů GBP (cca. 1.218.000.000 CZK).

Proto i mnozí Češi pracující v Anglii a toužící po výhře, s oblibou tipují tuto loterii. Anglickou loterii je však možné hrát i prostřednictvím internetu a to kdykoliv a kdekoliv na světě třeba zde: http://www.moje-obchody.cz/product/uk-lotto-anglicka-loterie-uk-national-lottery-607/.

Všechny převody a platby se provádějí kartou, platbou z účtu převodem a nebo vkladem na účet v hotovosti.

Na této stránce najde jejich přehled, stručný popis a návody jak si vytvořit účet a jak si vložit peníze na svůj účet na hracím portálu PlayHugeLottos, přes jednotlivé možnosti: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/navod-na-registraci-a-provadeni-plateb/.

Z výhry se neplatí žádná daň!

Jak tipovat Anglickou loterii ?

UK Loto je číselná loterie, při níž sázející tipuje 6 čísel ze 49 čísel číselné řady od 1 do 49.

Losování loterie se koná dvakrát do týdne a to každou středu a sobotu večer. Spolu se šesti hlavními čísly je vylosované i jedno dodatkové číslo (BONUS Ball).

Sázející vyhrává cenu, když uhodne minimálně 3 hlavní výherní čísla lota. Dodatkové číslo je platné pouze v případě, že sázející uhodne 5 hlavních čísel + dodatkové číslo a vyhrává 2. cenu.

Nebo nechte náš systém, ať to udělá za Vás.

Tipy a rady jak hrát výhodně a jak zvýšit svou šanci na výhru naleznete na této adrese: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/tipy-a-rady/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama