Informace o sázkové kanceláři USA MegaMillions Lottery

25. října 2011 v 21:47 | Moje-obchody |  On-line sázky
Druhou největší Loterií ve Spojených státech amerických je MEGAMillions s minimálním jackpotem 12.000.000 USD (cca. 216.000.000 CZK). Svým rekordním jackpot-em 390 milionů Amerických dolarů a oblíbeností sázení se řadí mezi největší na světě.

O loterii

Americká loterie MegaMillions je jedna z nejbohatších a největších loterií v USA (hraje se v 38 státech). MegaMillions patří mezi nejbohatší loterie světa.

The Big Game (Velká hra) známá jako předchůdce MegaMillions loterie se začala hrát v 6 státech (Georgia, Illinois, Maryland, Massachusetts, Michigan and Virginia) 31. srpna 1996.

Losování lota se koná každý úterý a pátek. Sázející vyhrává cenu, když uhodne minimálně dodatkové číslo - MEGA Ball. V případě, že sázející uhodne 5 hlavních čísliel lota vyhrává cenu 250.000 USD (cca. 4.500.000 CZK).
Kromě Jackpotu, jsou ceny v rozmezí 2 - 250.000 USD. Celková šance získat cenu je 1 k 40.

Minimální Jackpot je 12 milionů USD (cca. 216 milionů CZK) a dosud nejvyšší jackpot v historii MegaMillions byl 390 milionů USD (cca. 7 miliard CZK), což je rekord pro největší jackpot ze všech amerických loterií. Proto nejen mnoho Amerických Čechů hraje s oblibou tuto loterii.

MegaMillions loterii můžete hrát kdykoliv i z Čech prostřednictvím internetu a zkusit štěstí, stát se milionářem a prožít krásný Americký sen třeba zde:

Všechny převody a platby se provádějí kartou, platbou z účtu převodem a nebo vkladem na účet v hotovosti.

Na této stránce najde jejich přehled, stručný popis a návody jak si vytvořit účet a jak si vložit peníze na svůj účet na hracím portálu PlayHugeLottos, přes jednotlivé možnosti: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/navod-na-registraci-a-provadeni-plateb/.

Z výhry se neplatí žádná daň!

Jak tipovat USA MegaMillions loterii ?

MegaMillions je číselná loterie, při níž sázející tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavních čísel tipuje z 56 čísel číselné řady od 1 do 56 a současně tipuje 1 dodatkové číslo (MEGA Ball) z 46 čísel číselné řady od 1 do 46.

Dodatkové číslo - MEGA Ball může být stejné jako jedno z pěti hlavních čísel lota, protože se losuje odděleně od hlavních čísel.

Nebo nechte náš systém, ať to udělá za Vás.

Tipy a rady jak hrát výhodně a jak zvýšit svou šanci na výhru naleznete na této adrese: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/tipy-a-rady/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama