Megaloto.cz

8. prosince 2011 v 17:10 | Moje-obchody |  On-line sázky

A je to tu, obrovská příležitost !!!


Už i Vy můžete hrát největší evropské a světové číselné loterie jednoduše, rychle, bezpečně a to v českém rozhraní (češtině).


Komu to nevyhovuje, má možnost si zvolit z dalších deseti světových jazyků.

Jako mnozí Češi, i my rádi tipujeme loterii a zkoušíme štěstí.

Milióny Čechů má dnes možnost hrát přes internet.

Často jsme tipovali české číselné loterie, kde minimální Jackpot začínal pro nás na nízkých milionech a to v Kč. Hledali jsme možnost, kde se dá hrát přes internet (online) a hlavně o podstatně vyšší jackpot.

Jediná možnost byla začít tipovat zahraniční loterie.

  • První a jednou z největších a nejhranějších loterií ve Spojených státech amerických je PowerBall. Patří mezi největší loterie světa s minimálním Jackpot-em 20.000.000 Amerických dolarů (cca. 360.000.000 CZK).
  • EuroMillions (Euromiliony) patří mezi největší a nejoblíbenější světové loterie. Vzhledem k jejímu minimálnímu Jackpotu 15 milionů EUR (cca. 360 milionů CZK) a vyšší pravděpodobnosti výhry je jednou z nejhranějších v Evropě.
  • Španělská národní loterie El Gordo de la Primitive je jednou z nejstarších na světě a její vznik se datuje v roce 1812. El Gordo patří mezi nejoblíbenější loterie ve Španělsku a svými vánočními finančními cenami v hodnotě 2.3 miliardy EUR je největší na světě.
  • OZ Lotto je první Australskou národní loterií a je druhá největší s minimálním Jackpot-om AUD 2.000.000 dolarů (cca. 36.000.000 CZK) v Austrálii.
  • MEGA-SENA je největší a nejhranější loto v Brazílii a patří mezi největší v Jižní Americe. Nejvyšší jackpot v lote MEGA-SENA byl vyplacený v roku 1999. Vítěz ze Salvadoru odešel s ohromující sumou 64,9 miliónů amerických dolarů. V červenci 2008 si dva vítězové rozdělili loto Jackpot ve výši 53,1 miliónů USD.

Na výběr máte z 11 světových číselných loterií.

Další velkou výhodou je, že Jackpot-y mnoha těchto světových loterií nejednou přesahují 100 milionové hranice (EUR), což určitě stojí za to, aby člověk podal tiket a zkusil to pověstné štěstí.

Věříme, že si každý přijde na své a najde oblíbené loterie nebo loterii, které bude tipovat a podaří se mu i vyhrát některou cenu, případně Jackpot a splní si tím své sny a přání.

Na této adrese najdete návod na registraci a provádění plateb, tipy a rady jak hrát výhodně a jak zvýšit svou šanci na výhru a důležité otázky a odpovědi: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama