Velcí Mistři 2012

5. dubna 2012 v 18:22 | Moje-obchody |  On-line sázky
Ano přátelé, je tu znovu tento čas v roce... Sedmá roční soutěž Velká cena Monaka F1 je na nás! Tento rok přichystali MegaLoto.cz vše ještě více vzrušující (jestli je to vůec možné) tím, že zahrnuli další dvě možnosti cen, ze kterých si hráči mohou vybrat. Vzhledem k novým možnostem cen jsme se rozhodli přejmenovat tuto soutěž na Soutěž Velkých Mistrů.

Zde je, co potřebujete udělat, abyste mohli vstoupit do naší soutěže:


1.Zvolte si cenu níže.
2.Klikněte na tlačítko "HRÁT" uvedené níže a přihlašte se. Tímto přijímáte naše Obchodní podmínky.
3.Vložte minimálně £40/€50 nebo $60 na váš účet před 9. květnem 2012 NEBO utraťte minimálně £40/€50 nebo $60 v průběhu období propagační akce (28, března do 9. května 2012)
4.Za každých £10 poté, získáváte další vstup do této fantastické soutěže.

UPOZORNĚNÍ: £40/€50 nebo $60 NENÍ POPLATEK ZA VSTUP. TENTO VKLAD MŮŽE BÝT POUŽIT KE HRANÍ VSTUPŮ A TO KDYKOLIV. PAMATUJTE SI, že můžete použít vložené peníze k placení pro JAKÉKOLIV budoucí losování!

Velcí Mistři 2012

Pokud jste se zúčastnili naší soutěže Zvolte-Si-Svou Cenu v roce 2011, tak budete vědět, jak to funguje. Při vstupu do soutěže si hráči volí jednu ze tří možných cen - pokud v soutěži vyhrají, dostanou cenu, kterou si vybrali. Jednoduché, ve skutečnosti je na tom nejtěžší se rozhodnou, pro jednu z nabízených fantastických cen.


Cena mistrů 1:

Jedná se o originální a možná i nejlepší cenu každoročně posledních šest let. Možná by někteří z našich loterijních hráčů uvítali změnu, nebo možná ne? K ujištění to raději rozjeďte v Monaku, v průběhu víkendového závodu, který lze jen těžko porazit, pokud chcete žít v loto stylu, tak proč měnit co je dobré? Balíček ceny tento rok zahrnuje následující:

1.Letenky a převoz do hotelu pro vás a vašeho partnera, ubytování v hotelu pro vás a vašeho partnera
2.V.I.P vstupenky (zahrnují všechno občerstvení) na Velkou cenu Monaka pro vás a vašeho partnera
3.Převoz na stadion pro vás a vašeho partnera
4.500 Liber k utracení


Cena mistrů 2:


Ano, je pravda, že Velká Cena F1 může být považována jako sport bohatých, a ano, Monako je jistě hřištěm pro super bohaté, ale přiznejme si, někteří lidé nemají rádi hlasitá auta svištící na závodišti. Z tohoto důvodu MegaLoto.cz zařadili další skvělou možnost pro cenu pro ty s rozdílným vkusem. Co takhle navštívit jednu z největších fotbalových událostí, jako je finále UEFA v německém Mnichově? Balíček ceny tento rok zahrnuje následující :

1.Letenky a převoz do hotelu pro vás a vašeho partnera
2.Ubytování v hotelu pro vás a vašeho partnera
3.Občerstvení a vstupenky 1. kategorie na finále Ligy mistrů 2012 pro vás a vašeho partnera
4.Převoz na stadion pro vás a vašeho partnera
5.500 Liber k utracení


Cena mistrů 3

Hotovost je král, jak se říka a tady v MegaLoto.cz rádi bavíme naše hráče jako krále. A proto jsme zahrnuli třetí, (ale neméně skvělou) cenu, možnost hotovosti. Jednoduše, bez podmínek, prostě hromadu peněz - šest tisíc liber, vložených na účet podle vaší volby, pokud se stanete naším šťastným vítězem. Zvolte si hotovost, pokud se vám první dvě ceny nelíbí, nebo pokud máte pocit, že byste rádi měli víc peněz na dlani.

No, vše to zní opravdu úžasně, že ano?

Uzávěrka soutěže je 9. května 2012.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | E-mail | Web | 9. dubna 2012 v 12:58 | Reagovat

Zajímavá soutěž!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama