Květen 2012

Powerball aktualita

31. května 2012 v 18:01 | Moje-obchody |  On-line sázky

Aktuální Zprávy


Losy Powerball Jsou Pro Všechny Za Poloviční Cenu


Ano čtete správně! V MegaLoto.cz se zbláznili a nabízejí ve své týdenní promo akci losy americké loterie Powerball - za poloviční cenu pro všechny jejich hráče!

Jako loterijní hráči všichni dobře víme, jak důležité jsou šance, štěstí a popadnutí každé příležitosti, která nám přijde do cesty. A tak přátelé, po celý týden vám bude představena neuvěřitelná příležitost, jak využít vašich šancí a testovat vaše štěstí v jedné z nejpopulárnějších loterií na světě, v americké loterii Powerball.

Ode dneška 31. května 2012 až do čtvrtka 7. června 2012 (půlnoc SEČ) nabízí MegaLoto.cz 50% slevu na všechny loterijní losy US Powerball zakoupené na jejich stránkách.

50% sleva na vaše Powerball losy po celý týden

Americký Powerball je světově proslulá loterie pro svůj monumentální a historický $ 365 milionový jackpot, který byl vyhrán zpět v únoru 2006. Toto je největší loterijní jackpot, který byl kdy vyhrán na jediný los. Vítězný los patřil skupině spolupracovníků z masokombinátu ve státu Nebraska, USA.

To není zdaleka ojedinělé pro loterii Powerball, pravidelně nabízí neuvěřitelně vysoké jackpoty, jež jsou dostupné hráčům z celého světa. Pokud již nejste fanouškem současné 50% propagační akce na MegaLoto.cz, nyní je perfektní čas otestovat vaše šťastná čísla v této americké loterii.

Super Sale

Žít americký sen na MegaLoto.cz

Vše co stojí mezi vámi a americkým snem je 6 šťastných čísel. Zvolte si 5 čísel z možných 59 a další 1 z 35, pak vyčkejte na výsledky. Každý hráč, který vyhraje jackpot nebo 2. úroveň ceny o tom bude telefonicky obeznámen, jakmile budou zveřejněny výsledky. Co by mohlo být lepší, než si odnést domů výhru jackpotu za los za poloviční cenu?

Tato Powerball propagační akce je také perfektním časem k přemýšlení o vašich budoucích loterijních možnostech. Můžete si zakoupit rozpětí vstupů na 52 týdnů dopředu. Proč nezadáte vaše Powerball vstupy po příchozí rok a platit jen poloviční cenu?

Žádný háček - jen úžasná sleva

Asi si musíte říkat "V čem je háček? V čem to vězí?" No, vzhledem k tomu, že hráč již získává existující promo cenu pro své Powerball vstupy (balíčky a kupóny), tato propagační akce se na ně nevztahuje. A tím to končí!

Ale nedělejte si starosti, všechny Powerball losy zakoupené v tomto období vám stále vydělají vaše Loto body za vaši normální sazbu!
Neváhejte a vemte do rukou vaše šance v jedné z největších loterií na světě, a to za poloviční cenu!

Play Powerball Lottery


Jak povolit Google Toolbar ve Firefoxu

28. května 2012 v 20:28 | Moje-obchody |  Rady a návody

Google přestal podporovat Toolbar pro Firefox. Nebudou už žádné další aktualizace nebo opravy zabezpečení od Google. Tento návod umožňuje pouze otevřít Google Toolbar pro Firefox 7 a vyšší.

Firefox je oblíbený prohlížeč pro většinu lidí. Google Toolbar
je jeden z mých oblíbených rozšíření pro Firefox, a já ho často používám pro kontrolu zpětných odkazů, indexovaných stránek a jako překladač. Nicméně, protože můj Firefox je automaticky aktualizován na vyšší verzi, Google Toolbar byl automaticky zakázán.

Našel jsem tedy řešení, aby Google Toolbar byl kompatibilní s Firefoxem 7 a s novější verzi (Firefox 13, poslední). Teď to funguje perfektně jako předtím a všechny funkce jsou zachovány.

Zde je návod, jak jsem to udělal.

 1. Nejprve zkontrolujte aktuální verzi panelu nástrojů Gogole Toolbar. Otevřete Firefox > Správce doplňků >Rozšíření. Zkontrolujte, zda číslo verze Google Toolbar pro Firefox je aktuální. Mělo by to být 7.1.20110512W v případě, že používáte nejnovější verzi. Pokud ne, aktualizujte ji.
 2. Přejděte na svůj Firefox profilů na AppData > Roaming > Mozilla > Firefox > Profiles > t0fpplus.default > extensions > {3112ca9c-de6d-4884-a869-9855de68056c} > install.rdf. *1
 3. Soubor s názvem install.rdf otevřete v textovém editoru, jako je Poznámkový blok, Total Commander nebo Notepad + +.
 4. Nyní je potřeba změnit maxversion na 14. Najděte tento řádek
 5. nachází se kolem řádku 17 a změňte ho na
 6. Soubor uložte a zavřete editor.
 7. Restartujte Firefox a Google Toolbar by se měl znovu vrátit a měl by pracovat s nejnovějšími verzemi Firefoxu (Firefox 11, Firefox 12, Firefox 13 a Firefox 14).
 8. Také se ujistěte, že vaše doplňky jsou nastaveny na automatickou aktualizaci.

*1 Tip jak najít danou složku ve Windows:

 • Stiskněte tlačítko "klávesa Windows + R" a poté se otevře okno Spustit (nebo můžete kliknout na "Start → Spustit ..." ve Windows 2000/XP) .
 • Do pole Spustit, zadejte %APPDATA%.
 • Klepněte na tlačítko OK. Průzkumník Windows okno.
 • V tomto okně zvolte Mozilla → Firefox → Profily

Pozitivní myšlení - brána k vytvoření života podle svých představ

28. května 2012 v 8:43 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
pozitivni-mysleni.jpgPozitivní myšlení je duchovní technika a my se ji musíme učit právě tak, jako jsme se učili chodit, mluvit, jíst nebo plavat. V životě kráčí nejjistěji vpřed ten, kdo je nejlépe připravený.
Každá myšlenka mění náš osud, způsobuje štěstí nebo trápení, úspěch nebo smůlu, zdraví nebo nemoc. Proto se musíme naučit zacházet se svým myšlenkovým nástrojem - naučit se pozitivnímu myšlení. Musíme si uvědomit, že všechno, co se nám přihodí, je ve skutečnosti pro nás dobré a nezbytné pro náš růst. Přihodilo se to proto, aby nám to sloužilo a pomáhalo. Každý z nás by měl přijmout úkoly života a splnit je, protože jinak je osud nucen lekci opakovat tak dlouho, dokud úkol není vyřešen.
Naše životní okolnosti existují díky našim myšlenkám. My myslíme a naše myšlenky přitahují činy. Tyto činy vytvářejí naši veškerou skutečnost. Většinu našich myšlenek si myslíme nevědomě a podle toho si utváříme své životy. Myšlenky z dětství, mínění ostatních, které denně slyšíme a nevědomě přejímáme nebo slovní obraty, které jsme zvyklí používat, programují naše podvědomí. My sami jsme ho přesvědčili o pravdě těchto tvrzení a ono se podle nich začne chovat.
Myšlenky, kterých se nezbavíme, se stávají našim osudem! (Kurt Tupperwein)
Většina lidí nedokáže uskutečnit svá přání, protože neovládají své myšlenky. Místo toho, aby je soustředěně zamířili na konkrétní cíl, myslí na to či ono a zbytečně plýtvají vzácnou energií a rozptylují úžasný potenciál svých tvořivých myšlenek. Raději doufají v zázrak. Vkládají se do rukou zázračných léčitelů, chtějí vyhrát ve sportce nebo nějakou souhrou osudu získat ideálního partnera. Jen zřídka se někdo z nich zamyslí nad tím, proč žije tímto způsobem, čím si to způsobil a jak to může změnit.
Život nám nabízí neustále nové možnosti, musíme je jen rozpoznat a využít. Štěstí, hojnost, prosperita nebo skvělé zdraví, jsou následkem našeho myšlení a využívaní možností, které nám život v hojné míře nabízí.
Je úplně jedno, odkud přicházíte. Důležité je vědět, kam se chcete dostat!
Všechno kolem nás jsou zmaterializované představy a myšlenkové obrazy. Každá myšlenka je proces tvoření a musí se uskutečnit. Životní okolnosti jsou zrcadlovým obrazem našeho bytí. Chcete změnit svůj život? Změňte sebe!
Pozitivní myšlení znamená poznání, že všechno, co je, nám má sloužit a pomáhat. Každý problém je jenom úkolem - darem od života, neboť v jeho řešení se vždy skrývá poznání. Nejlepší čas na řešení úkolu je právě okamžik, kdy se objeví v našem životě. Příští okamžik nám totiž přinese nový úkol.
K pozitivnímu myšlení patří pravidelná psychohygiena. Znamená to, že si po probuzení opakujeme afirmaci: "Do dnešního dne vstupuji s velkým množstvím energie a radosti." Samozřejmě, že existuje mnoho jiných afirmací a každý by si měl vybrat takovou, která je jeho srdci nejbližší. Během dne se zaměřujeme pouze na pozitivní myšlenky, večer si zkontrolujeme, jak jsme uspěli a mentálně předěláme to, co se úplně nepovedlo. Tak očistíme myšlenkové energie dřív, než se stihnou projevit. Nezapomínejte, že neúspěchy jsou jen meziprodukty na cestě ke konečnému úspěchu.
Pozitivní myšlení znamená, naučit se mít myšlenky, jejichž důsledky byste rádi viděli ve svém životě. Nezapomínejte, že to, co je neviditelné, není zdaleka neúčinné! Skutečně pozitivní člověk je ze svého vnitřního přesvědčení pozitivně naladěn i tehdy - a právě proto, když se objeví těžkosti. Poznává v nich totiž úkoly, možnosti a šance, které mu život nabízí.
Vyvíjet se člověk může vždy jen ve vztahu k nějakému cíli - U problému je to řešení. U přání je to jeho splnění. U života je to jeho smysl! (Kurt Tupperwein)
Tip na závěr: Dalším zajímavým způsobem, jak aktivovat pozitivní myšlení ve vašem životě je pravidelný poslech relaxačních audií na pozitivní programování mysli. Tyto audia vám vytvoří nastavení mysli, jaké mají optimističtí, pozitivní a úspěšní lidé.
Licence Creative Commons


Super Vítězství V Italské SuperEnaLotto

23. května 2012 v 20:55 | Moje-obchody |  On-line sázky
Šílenství kolem přehouplého jackpotu skončilo v sobotu večer - jackpot italské loterie SuperEnaLotto byl vyhrán. Zúčastnili jste se losování?


SuperEnaLotto překonalo své 100-té přehoupnutí minulý týden. Vítězné losování bylo 102-hým přehoupnutím s jackpotem sedícím na neuvěřitelných €94 000 000. Ať už jste zvyklí se dívat na jakákoliv čísla, toto je pěkně velké! Podívejme se blíže na nějaké důležité roky v existenci SuperEnaLotto.

1997 - počátek

Od zahájení SuperEna lotto v roce 1997 se tato loterie osvědčila mnohokrát a nyní je jednou z nejpopulárnějších evropských loterií. Chápeme proč! Bez horní hranice jackpotu a počtu přehoupnutí jackpotů se hlavní cena udržuje stále větší a větší. Komu by se to nelíbilo?

2008 a 2009

2008 a 2009 byly pro tuto italskou loterii velkými roky. Jen v roce 2008 vyprodukovalo SuperEnaLotto 5 vítězů jackpotu a celkem si domů odnesli vítězství v hodnotě více než €229 milionů.

2008 byl také rokem, kdy byl poražen vlastní rekord ve vyplacení v té době největšího jackpotu v historii italského lota. Jeden šťastný hráč šel domů se €100 milionovou cenou.

Superenalotto

Tento rekord se držel po jen velmi krátké období, kdy v 2009 dosáhl nové nejvyšší částky jackpotu. Nebyla to jen největší výhra v historii loterie SuperEna, ale také největší jackpot, který byl kdy vyhrán jediným vítězem v evropské historii. Po 8 měsících přehupování si domů šťastný hráč odnesl monstrózních €147 milionový jackpot. Jaká to báječná cesta zahájení 2-hé dekády 21. století?

A teď co?

Nenechte se zmást vybraným jackpotem SuperEnaLotto. Přestože klesl zpět na €25 milionů, je to stále velmi atraktivní suma peněz k vyhrání. Plus SuperEnaLotto je jednouz nejjednodušších her ke hraní, vše co musíte udělat je vybrat si šest čísel - nemusíte si dělat starosti kvůli extra číslům či řadě čísel!

Samozřejmě to není jen Evropa, která nabízí úžasné loterie. Kdo by mohl zapomenout na americký jackpot loterie Mega Millions před pár měsíci nazpět? Obrovský $656 milionový jackpot zlomil všechny rekordy v knihách historie loterie.

Je to zcela upřímně neuvěřitelně těžké zvolit si mezi všemi velkými jmény loterií. Nemáme vám to za zlé, pokud se nemůžete rozhodnout. V tomto případě, proč nezkusit jeden z našich balíčků VELKÝCH 5? Tato možnost balíčku zahrnuje losy do následujích loterijních losování:
 • Eurojackpot
 • Euromillions
 • SuperEnaLotto
 • USA Powerball
 • Mega Millions
Zažijte to nejlepší co nabízí, jak Evropa - tak Amerika. Kdo říká, že nemůžete dostat to nejlepší z obou kontinentů?
Play Now

Jak se správně učit - naučte se používat nejdokonalejší organizační nástroj svého mozku

22. května 2012 v 8:23 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
jak-se-ucit-150x122.jpgNejsnadnější prostředek, jak přepravovat informace do mozku a z mozku ven, tvůrčí a efektivní způsob dělání poznámek, nejdokonalejší nástroj - mentální mapa. Hledáte způsob, jak se správně učit? Učte se pomocí mentálních map, k učivu se vracejte, opakujte si jej a dělejte si přestávky mezi jednotlivými učebními činnostmi.
Mozek má přirozenou schopnost vizuálního vnímání - dá se říct, že v tom je prakticky dokonalý. Nemyslí pomocí textů, písmenek a slov, ale pomocí obrázků, které teprve při komunikaci tlumočí do slov. Pro lidský mozek jsou texty jen zdroje dat, které si musí "přeformátovat", aby s nimi mohl pracovat. Právě proto si obvykle mnohem lépe v paměti podržíme ty informace, které jsme se snažili zapamatovat za pomoci vhodného obrázku.
Mapy lze používat na zaznamenávání přednášek, při studiu knih, pro kreativní řešení. Mentální mapy vám pomohou naučit se, uspořádat a uskladnit tolik informací, kolik chcete, a přirozeným způsobem je utřídit tak, abyste ke kterýmkoli z nich měli okamžitý přístup.
Jak se mapy vytvářejí?

 1. Začněte uprostřed našíř položené stránky.
 2. Do středu napište hlavní nadpis. Téma se pak ze středu paprskovitě větví na jednotlivé body, kolem nichž se podle vztahů a hierarchie větví na další a další větvičky a detaily.
 3. Dalším klíčovým prvkem jsou barvy, které informují o důležitosti informací.
 4. Vznikne ucelený obraz, který znázorní podstatné informace pohromadě.
 5. Myšlenkové mapování trvá jen pár minut, tvůrce mapy si lépe zapamatuje, co vytvářel a lépe studované látce porozumí.

Chceme-li co nejvíce využít potenciál svého mozku, musíme porozumět činnosti velkého mozku neboli svého mozku levého a pravého. Velký mozek totiž ovládá veškeré paměťové a učební dovednosti. Jestliže pochopíme, jak plně velký mozek využít, zlepšíme své duševní i fyzické výkony ve všech oblastech života.
Co to tedy ve skutečnosti znamená, když se řekne levá nebo pravá strana mozku?
V padesátých a šedesátých letech 20. století uskutečnil pozdější držitel Nobelovy ceny profesor Roger Sperry spolu s profesorem Robertem Ornsteinem a dalšími spolupracovníky různé pokusy s mozkovou kůrou. Vyzvali své studenty, aby prováděli určitá mentální zadání,- jako snění, výpočty, kreslení, mluvení, psaní, vybarvování různých tvarů nebo poslech hudby. Přitom měřili jejich mozkové vlny.
Výsledky byly vskutku objevné. Zjistilo se, že mozková kůra rozděluje úkoly do dvou hlavních skupin - na úkoly levého mozku a na úkoly mozku pravého. Mezi úkoly pravého mozku patří rytmus, prostorové vědomí, představivost, snění, barva, dimenze a úkoly vyžadující holistický přístup - tedy povědomí o dané věci jako celku. Levý mozek se naproti tomu zabývá slovy, logikou, čísly, posloupnostmi, přehledy a analýzou.
Způsob, jakým si levá a pravá strana velkého mozku mezi sebou předávají zprávy, vytváří synergický vzorec myšlení a růstu. Jestliže se příliš spoléháme na úkoly, které zaměstnávají jenom jednu naši mozkovou hemisféru, odrazujeme hemisféry od vzájemného dialogu a velmi výrazně redukujeme celkový výkon svého mozku. Stručně řečeno, omezujeme jeho synergetický způsob myšlení.
V synergetickém systému platí, že 1 + 1 se tam rovná více než dvě. Slůvko "více" může znamenat až nekonečno.
1. Už samo kreslení mentálních map učiva, které si máme zapamatovat - slovíčka a gramatická pravidla cizího jazyka, či matematické příklady atd., nám pomůže zafixovat si danou věc v hlavě. Je to především díky tomu, že mentální mapy nás mají k tomu, abychom užívali svou představivost a nacházeli asociace. Mentální mapy používané při studiu nám mohou účinně pomoci si všechny žádoucí informace podržet v paměti.
2. Důležité je opakování, abychom se ke svým mapám často vraceli a naučené informace si pokaždé znovu důkladně zopakovali a tím zafixovali do dlouhodobé paměti. Tony Buzan, autor knihy Mentální mapování, říká, že budete-li se řídit následujícím receptem pro opakování, podržíte si trvale v paměti všechno, co budete chtít.
Zde je správný postup opakování:

 1. opakování: Hned poté, co jste se látku učili.
 2. opakování: Jeden den poté, co jste se látku poprvé učili.
 3. opakování: Jeden týden poté, co jste se látku poprvé učili.
 4. opakování: Jeden měsíc poté, co jste se látku poprvé učili.
 5. opakování: Tři až šest měsíců poté, co jste se látku poprvé učili.

3. Přestávky jsou důležité - mozek si během nich přirozeně začlení všechny informace, které jste do něj vložili. Ideální je 45 minut se učit a 10 minut odpočívat. Po přestávce se budete moci snáze koncentrovat na další učení.
Jak se správně učit? Naučte se používat nejdokonalejší organizační nástroj svého mozku.
Licence Creative Commons


5 tipů, jak se správně učit

15. května 2012 v 10:39 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
jak-se-spravne-ucit.jpgÚspěch ve škole nezávisí pouze na tom, jak chytří jsme se narodili. Daleko více závisí na délce domácí přípravy.
Studium je jako sport; kdo chce být úspěšný, ten musí trénovat. Kdo sportuje, ten musí vědět, jak správně cvičit, kdo studuje, ten musí vědět, jak se správně učit.
1. Určete si stálé místo na učení
Místo na učení je velmi důležité. Ideální je učit se ve svém pokoji, kde máte klid a dostatek prostoru, svůj psací stůl a židli. Učte se v dobře větraném a osvětleném pokoji. Před učením si připravte všechny pomůcky a poznámky a ukliďte si. V nepořádku se vám bude učit špatně. Nerozptylujte se počítačem nebo televizí, přepněte si mobilní telefon do tichého režimu. Pokud vám vyhovuje učení v posteli - učte se. Důležitá je pohoda.
2. Sestavte si plán studia
Plánováním času můžete mnoho času získat. Možná se to nezdá, ale je to tak. Tím, že si svůj čas rozplánujete, budete ho mít dostatek na učení, koníčky i na kamarády. Pořiďte si diář, kde si budete zapisovat datum zkoušení, písemky apod. Učte se ve stejnou dobu. Aspoň přibližně. Před učením si napište, co všechno vás čeká: písemné úkoly, slovíčka, příklady, test. Snažte se svůj plán dodržet.
3. Odreagujte se
Učte se v kratších blocích. Přestávky mezi učením jsou důležité, protože nám pomáhají udržet pozornost a bdělost, jak dlouho potřebujeme. Náplň těchto přestávek může být různá; uvařte si čaj, pusťte si relaxační hudbu, zacvičte si, vyvětrejte. Prostě se odreagujte.
4. Pište si poznámky
Mnoho lidí vidí psaní poznámek jako zcela zbytečnou a hlavně nudnou věc. Dobře napsané poznámky z výkladu učitele však mají několik zásadních výhod: jsou to základní informace, ostatní si doplníte z literatury, je to záznam vašeho myšlení - své poznámky nejlépe pochopíte vy sami, psaním poznámek ukládáte informace do své paměti a samozřejmě - doma se máte čeho chytit. Při vedení poznámek si barevně značte nadpisy, čleňte si poznámky do důležitých bodů, podtrhávejte si to, co je pro vás důležité. Někteří studenti si vystačí s tím, že si své poznámky několikrát přečtou a informace zůstanou v paměti.
5. Používejte při studiu co nejvíce smyslů
Zapamatovat si důležité informace je složitý proces. Proti němu stojí proces zapomínání. Cílem učení je znemožnit zapomenutí naučených poznatků. Jak takové zapomínání vypadá?

 • první den si pamatujete zhruba polovinu z přečtených dvou stran z učebnice
 • druhý den po přečtení klesne množství informací na nepatrný zlomek
 • zhruba za týden si mlhavě vzpomenete, že jste něco četli

Co vám pomůže přesunout informace do dlouhodobé paměti?
Jsou lidé, kteří si lépe pamatují informace, když je vidí - vizuální typy; někteří potřebují text slyšet - auditivní typy, nebo obojí - audiovizuální typy a pak jsou haptické typy - nejlépe přijímají informace dotekem. Obecně však dochází k zafixování poznatků přes více cest najednou. Nejlepší je tedy používat kombinaci více smyslů:

 • Zrak - barevně si podtrhávejte důležité části textu, nadpisy si kroužkujte, apod.
 • Sluch - říkejte si pro sebe nahlas naučené věci
 • Hmat - pište si vlastními slovy naučené věci

Učte se nahlas, podtrhávejte si text, kreslete schémata, dělejte si poznámky, používejte různé barvy na označení nadpisů - udělejte si z učení hru. Dělejte to, co vás baví.
"Učit se bez přemýšlení je zbytečné. Přemýšlet bez učení je nebezpečné." (Konfucius)
"Učíš-li se proto, aby sis zapamatoval, zapomeneš. Učíš-li se proto, abys porozuměl, zapamatuješ si." (Konfucius)
Na závěr: Další tipy, jak se správně učit se dozvíte zdarma na internetové přednášce Naučte se, jak se učit s dokonalým sebevědomím.
Licence Creative Commons


Jak si zvýšit sebevědomí - programujte pravidelně svoji mysl

11. května 2012 v 8:50 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
"Myslíš-li, že můžeš, máš patrně pravdu. Myslíš-li, že nemůžeš, máš pravdu také."
Zamysleli jste se někdy, co stojí za pocitem - žít naplněným životem?
pink-pig-toy-small.jpgJe to vzdělání, tvrdá práce, profesionalita? A co sebevědomí? Nezapomněli jste tak trochu na tuto důležitou lidskou vlastnost? Vědomí vlastní hodnoty a přijetí sebe sama se všemi klady a zápory - to je skutečný základ životní spokojenosti a úspěchu v osobním i pracovním životě.
Vědci zkoumali přes tisíc talentovaných lidí z různých oborů; sportovce, umělce, doktory, a další. U všech těchto lidí zjistili, že jejich rodiče věřili, že mají nějaký talent, ještě dříve, než ho tito lidé nějakým způsobem projevili.
Nedostatek sebevědomí se projevuje různě
1. Člověk, který se povyšuje nad ostatními, nebo je ponižuje, není vůbec sebevědomý - tím, že se snaží druhé srážet k zemi, získává alespoň dočasně pocit, že je lepší. Ve skutečnosti trpí pocity nedostatečnosti, jinak by takové jednání neměl zapotřebí.
2. Opačný příklad - lidé neumějí říci ne, i když jim je něco nepříjemné, jen aby si neznepřátelili druhé. Neodvažují se říct svůj názor; například při debatě s přáteli. Bojí se obhájit svá práva, nezakročí, když jim někdo nějak škodí. Nezkusí nové příležitosti, nedají přihlášku na školu, nepožádají o nové zaměstnání, nejdou na konkurz.
3. Perfekcionalizmus může být také projevem nízkého sebevědomí. Například žena, která než vůbec vyjde ven, se hodiny připravuje, aby bylo vše dokonalé. Nebo pří jakékoli činnosti se člověk snaží, aby udělal tu věc úplně dokonale, a nedovolí si sebemenší chybu.
4. Dalším projevem je žárlivost - pokud není opodstatněná. Člověk má pocit, že není dostatečně dobrý pro svého partnera a cítí se ve vztahu nejistý, myslí si, že ostatní ženy, či muži jsou lepší, než on.
Důležité je vědět, že nízké sebevědomí, nízká sebeúcta a také pocit méněcennosti jsou ve vašem životě jako výsledek negativních zážitků z minulosti.
Nakolik je vaše sebevědomí nízké, záleží od intenzity a četnosti těchto zkušeností. Tím, jak procházíte životem, působí na vás sugesce mnoha lidí, které vstřebáváte a stávají se vašimi názory na sebe samé, na lidi a celý svět. A díky tomu, jaké jste tímto procesem získali názory na sebe, se nyní nějak světu prezentujete a ten na vás zpětně reaguje. Jestli chcete zvýšit své sebevědomí, budete muset na sobě zapracovat. Budete muset přeprogramovat svou mysl. Jde o to, naprogramovat ji, aby vás podporovala.
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak přemýšlíte?
Člověka napadne asi 75 tisíc myšlenek denně. Je jasné, že nejde je všechny kontrolovat. Důležité je naučit se vědomě své myšlení usměrnit. Kontrolovat to, co o sobě říkáte, jak o sobě smýšlíte, co čtete, co posloucháte, na co zaměřujete svou pozornost.
Vaše mysl pracovala dlouhou dobu podle nesprávných programů. Vstřebávala různý odpad a teď, místo podpory, vás brzdí. Nelitujte se! Vaším úkolem je nahradit odpad kvalitou - novými myšlenkami a informacemi, návyky. Máte právo na lepší život, proto na sobě pracujte!
Jak si zvýšit sebevědomí?
1. Vezměte si tužku a papír

 • Napište své klady.
 • Napište si své úspěchy. Všechny.
 • Napište si, za co jste vděční.
 • Čtěte si to denně několikrát.

2. Napište si své cíle - jen 5% lidí uspěje; jsou to ti, co mají sepsané své cíle.
3. Vizualizujte - obrazy mají větší moc.
4. Dělejte to, z čeho máte nejvíc strach - největší riziko je neriskovat vůbec.
5. Zlepšete svůj vzhled. Změňte image.
6. Dívejte se lidem do očí.
7. Usmívejte se.
8. Vybírejte si své přátele moudře - lidé, se kterými trávíte nejvíce času, vás ovlivňují a vy máte tendence jednat jako on
9. Poslouchejte relaxační audia na pozitivní programování mysli.
10. A pro další tipy se podívejte na přednášku Jak si zvýšit sebevědomí.
Malý úspěch vede krůček za krůčkem k dalšímu úspěchu. Dostaňte se na vzestupnou spirálu úspěchu! Nezkoušejte hned velké cíle - začněte s něčím malým, kde máte velkou šanci úkol zvládnout. To vám dodá sebedůvěru. Vy si pak troufnete na složitější a větší úkoly.
"K tomu, aby si pohnul celým světem, musíš nejprve pohnout sám sebou."
Licence Creative Commons


Hypnóza - účinný způsob, jak se zbavit omezujících přesvědčení o sobě

6. května 2012 v 18:02 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
spirala.jpgHypnóza je změněný stav vědomí a stav soustředěné pozornosti. Vědomá mysl funguje při hypnóze jako strážce, vaše vědomí vás chrání. O hypnóze se říká mnoho mýtů, hloupostí a polopravd, které vycházejí z neznalosti a z předsudků.
Podvědomá mysl je úschovnou všech našich přesvědčení a díky našim podvědomým přesvědčením, žijeme život, jaký žijeme.
Pokud nejste spokojeni s vaším současným stavem životních událostí, musíte změnit vaše omezující přesvědčení (pozn.: nemám na mysli náboženské přesvědčení).
Dám Vám dva příklady (omezujících) přesvědčení.
Malé slůně je provázkem připoutáno ke sloupu. I když se snaží, nemůže se osvobodit, protože provaz i sloup jsou silnější, než je síla slůněte. Po četných pokusech se slůně vzdá pokusů se osvobodit a přijímá provaz jakou součást svého života. Nové přesvědčení bylo nainstalováno v jeho mysli, že se nemůže osvobodit od provazu.
Léta ubíhají a slůně vyroste v dospělého slona, který má obrovskou sílu. Nicméně to omezující přesvědčení stále existuje v jeho mysli. A přestože se teď již může osvobodit kvůli síle, kterou má, neudělá to, protože si myslí, že provaz je silnější, než je on!
Druhý příběh je velmi zajímavý...
Dva studenti stráví celou noc na večírku. Následující ráno mají hodiny matematiky. Sednou si do poslední lavice, aby bez povšimnutí učitele mohli spát. Oba prospí hodinu a probudí je až zvonek, který ukončí hodinu. Vidí, jak studenti a profesor odcházejí ze třídy. Na tabuli jsou napsány dva matematické problémy. Protože si myslí, že je to domácí úkol, opíší si tyto úkoly.
Celý týden jeden ze studentů tvrdě pracuje na vyřešení problému, protože si myslí, že by dostal špatnou známku, kdyby nevyřešil úkol. V pondělí odevzdává " svůj domácí úkol" svému profesorovi, který je šokován!
Tyto dva matematické problémy nebyly za domácí úkol. Na konci hodiny profesor napsal na tabuli dva matematické problémy, které zůstaly nevyřešeny po více než 200 let! Mnoho odborníků bylo toho názoru, že problémy byly neřešitelné. Jeden student, který mimochodem rád chodil na večírky, nevěděl o tom, že problém byl neřešitelný, a byl schopen, "neřešitelný problém" vyřešit.
Jak? Protože neměl žádné omezující přesvědčení o tom, že "to nejde."
Přeprogramování podvědomí je jediný způsob, jak změnit naše omezující přesvědčení. Hypnóza je jednoduchý způsob, jak přeprogramovat podvědomí.
Hlavní součástí hypnózy je předávání podvědomí pozitivních sugescí. Tyto sugesce mohou být dávány jinou osobou nebo si můžeme dávat sugesce sami sobě. Ten druhý případ je známý jako sebehypnóza. Ve skutečnosti veškerá hypnóza je sebehypnóza, protože bez vašeho svolení vás nikdo nemůže zhypnotizovat.
Hypnotizovaná osoba vypadá, jako by spala, ale ve skutečnosti hypnóza není spánek. Hypnotizovaná osoba je pouze v jiném stavu vědomí, kdy vědomá mysl je úplně uvolněná.
Osoba v hypnóze může z tohoto stavu uvolnění kdykoliv vystoupit. Stačí jediná myšlenka na to, že už nechce být v tom krásném stavu uvolnění, může kdykoliv otevřít oči a vystoupit z hypnózy.
Lidé si neuvědomují, že jsou v hypnóze několikrát za den. Pokaždé když se díváte na televizi nebo čtete knížku a vžijete se do děje tak, že nevnímáte děje kolem sebe, jste v hypnóze. Lidé všeobecně hypnotizují sami sebe ke svému neprospěchu, pomocí techniky sebehypnózy se naučíte, jak programovat své podvědomí, aby vám pomáhalo.
Doporučuji se naučit techniku sebehypnózy a stát se tak svým vlastním hypnoterapeutem.
Sebe-hypnóza je vhodná např.:

 • Zbavení se stresu a napětí
 • Zvýšení sebevědomí
 • Hubnutí do 10 kilo (pokud chcete zhubnout více je zapotřebí sezení s hypnotizérem)
 • Vytvoření si vědomí a program prosperity
 • Zlepšení soustředění
 • Vytvoření motivace
 • Vytváření kvalitních vztahů
 • Vytváření návyků úspěchu
 • Zmírnění depresí a fobií
 • Naprogramování se na bezbolestný porod
 • Vytvoření si správných stravovacích návyků
 • Zbavení se kouření cigaret

Sebe-hypnóza má velmi široké použití, možnosti sebe-hypnózy jsou téměř neomezené. Mnohým lidem pravidelné používání techniky sebehypnózy výrazně změnilo život k lepšímu a může i vám.
Licence Creative Commons


Zvyšování návštěvnosti stránek

4. května 2012 v 16:37 | Moje obchody |  Internetový marketing
Návštěvnost webů je vlastně marketing. V posledních letech se firmy začaly zajímat nejen o číslo návštěvnosti, ale také o to, odkud návštěvníci na jejich webové stránky chodí a potažmo tedy - jaký typ reklamy je pro provozovatele webu nejlepším oslovením zákazníků.

Zde se vyhnu na téma placené služby na zviditelnění webové adresy a budu se zabývat dostupnými a hlavně bezplatnými způsoby zvýšení návštěvnosti na webu.

Vyhledavače vs. katalogy

Na tento způsob zdroje odkazu na váš web spoléhá asi většina z vás. Nejvíce návštěvníků rozhodně dorazí na webové stránky z vyhledávačů a katalogů.

V rámci vyhledavačů je pro naši zeměpisnou šířku důležité prosadit web na Google a Seznamu. Pokud pomineme placené možnosti propagace, pak vězte, že to chce určitý čas. Vyhledávače indexují stránky průběžně, ale kombinací některých prvků lze tento čas indexace výrazně zkrátit. Rozhodně pomohou klíčová slova a prolinkování s jinými weby.

Možností je také registrace do katalogů. Katalogy jsou na rozdíl od vyhledávačů koncipovány tak, že obsahují několik kategorií, do kterých jsou roztříděny odkazy na odpovídající stránky. Řada z katalogizačních firem si za registraci nechá zaplatit. Seznam katalogů, které nabízejí registraci zdarma, naleznete na Seznam katalogů zde. Registrací v několika katalozích si zajistíte, že se o vás vyhledávače rychleji dozvědí, resp. že se o vás vůbec dozvědí, pakliže na váš web neodkazuje žádná další stránka na internetu.


Klíčová slova

Klíčová slova jsou už tak trochu ohraným tématem. Někteří vývojáři již příliš nespoléhají na jejich význam. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že zejména pro některé vyhledávače (Seznam apod.) mají velký význam. Rozhodně je dobré klíčová slova v kódu stránky uvádět a při jejich tvorbě se dobře zamyslet nad jejich počtem a významem. Klíčová slova by měla ve stručnosti co nejlépe vystihnout zaměření webových stránek. Je dobré si položit otázku: co byste zadali do vyhledávače, pokud byste chtěli dojít na vaši stránku? Více informací o použití klíčových slov na Google AdWords naleznete na zde.


Prolinkování mezi weby

Je poměrně účelné, pokud na váš web vedou odkazy z jiných webových stránek, pokud možno hojně navštěvovaných.


Výměnné systémy bannerů

Tato metoda má stále svá pozitiva, jen je nutné zvážit, zda chcete mít na svém webu zobrazenou reklamu ve formě reklamního banneru. Některé návštěvníky by to mohlo odradit a navíc ne vždy lze banner šikovně zařadit do designu stránek. Nicméně jde o snadný způsob, jak prolinkovat vaši stránku s různými stránkami, které disponují slušnou návštěvností.
Výměnu ikonek, bannerů a textových linků naleznete zde.


Google PageRank, S-rank a Jyxorank

V českých vodách internetu je také vhodné využít hodnocení vašeho webu z pohledů hlavních vyhledávačů Seznam a Google.

Pagerank je algoritmus pro ohodnocení důležitosti webových stránek, navržený Larry Pagem a Sergeyem Brinem, tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota skutečného Pageranku není známa, zjistit dokážeme hodnotu tzv. Google Toolbar Pagerank (GTPR). Více kvalitních informací poskytne encyklopedie Wikipedia. Přepočet toolbarového pageranku probíhá jednou za 3-4 měsíce. Ukazatel nabývá hodnot 0 až 10.

S-rank je ukazatelem kvality stránek vyhledávače Seznam. Pro český Internet je Seznam.cz zřejmě nejvýznamnějším vyhledávačem, je tedy dobré snažit se mít S-rank co nejvyšší. Ovlivňují jej jak počet a kvalita zpětných odkazů směřujících na naše webové stránky, tak současně i kvalita webových stránek, na které odkazujeme my. Více informací o ukazateli S-rank poskytne nápověda Seznam.cz. Ukazatel nyní nabývá hodnot 0 až 10, dříve nabýval hodnot 0 až 100, přičemž starší verze Seznam Lištičky mohou stále ukazovat hodnoty v násobcích deseti.

Jyxorank určuje známost a důležitost stránek na českém Internetu u vyhledávače Jyxo. Počítá se z odkazů - stránky, na které odkazuje mnoho lidí, získají větší hodnocení Jyxorank. U Jyxoranku dochází velmi často k přepočítávání aktuálního ranku, přičemž během přepočtu není žádná hodnota k dispozici. Ukazatel nabývá hodnot 0 až 220.

Google PageRank, S-rank a Jyxorank zjistíte například pomocí toolbarů nebo také on-line zde.


RSS a linkovací služby

Kanály RSS jsou v dnešní době mobilního internetu využívány poměrně hojně. Pokud umístíte na své stránky XML výstup obsahu ve formě RSS, máte přidanou hodnotu. Podobné je to s linkovacími službami. Čtenáři rádi využívají možnost zaslat odkaz na článek pomocí takovéto služby svým známým. Těm je pak odkaz doručen elektronickou poštou. Na těchto stránkách se o RSS dočtete více a zde najdete České a Slovenské linkovací služby.


Sociální sítě

Co si budeme nalhávat, sociální sítě jako je Facebook, Google+, Twitter a další, dnes vládnou světem. Dokonce i zapřisáhlí odpůrci těchto projektů - jako například já - jsou již registrován. A právě sociální sítě skýtají jisté možnosti šíření odkazů na weby mezi přáteli nebo širokou veřejností. Samosebou, že nabízejí placenou reklamu - tedy placenou a při dobré koncepci i velmi účinnou. Nic vám ale nebrání v zakládání skupin. V popisu skupiny týkající se určitého tématu lze uvést i odkaz. A věřte nebo ne, i blog lze tímto způsobem dobře prosadit a zvýšit mu návštěvnost. Není to sice úplně košer, chce to určité marketingové myšlení, ale jde to.

Umělé zvyšování návštěvnosti

Možná teď tak trochu přemýšlíte, k čemu by mohlo být umělé zvyšování návštěvnosti dobré? Důvodů může být více. Kdysi to mohlo být například touhu vydělat peníze na zobrazení banneru, dnes třeba zvýšení návštěvnosti ve statistikách Toplist nebo Navrcholu apod. Nebo ještě jinak. Například autoři článků a textů jsou placeni za čtenost svého textu. Čím více čtenářů, tím více peněz. Takových důvodů může být mnoho a je jen na vás, k čemu byste umělé zvýšení návštěvnosti využili. Otázkou je, jak na to. Upozorňuji, že nejde o nelegální činnost, ale rozhodně odporuje jakési internetové etice.

Umělé zvyšování návštěvnosti je unikátní reklamní systém na zvýšení návštěvnosti, reklamu zdarma, reklamní služby, reklamní marketing a prezentaci stránek ZDARMA.


1. Reklamní surfování

Surfovací reklama je založena na principu zobrazování webových stránek inzertů, klientům přímajícím reklamní nabídky. Tento druh reklamy se objevil v zahraničí již v roce 1999. V této době byl u nás internet stále ještě na úplném začátku.

Surfovací reklama je reklamní systém na principu manualsurfu nebo autosurfu. Prohlížíte stránky jiných uživatelů - tím získáváte kredit, za který zase jiní uživatelé shlédnou ty vaše stránky.

Hlavní výhodou Surfovací reklamy je velice rychlé zobrazení prezentace webových stránek zákazníkům.

Je nabízéno několik druhů reklamního surfování.
Více naleznete zde.


2. Zvyšování popularity stránek

Je systém na zvýšení popularity vašeho webu, převážně v oblasti sociálních sítí jako jsou Facebook, Twitter, Google+, YouTube, LinkedIn aj.

Jednoduchým nastavením přidáte vaše weby do databáze a dále jen sledujete jak počet fanoušků vašich stránek roste. Jednou podmínkou, jak tohoto docílit je získávání kreditů. Kredity slouží jako pomyslné platidlo, za které si přírůstek fanoušků koupíte.

Kredity zíkáte tím, že:
 • Přidáte někomu Like pomocí Facebooku.
 • Přidáte někomu +1 pomocí Google+.
 • Přidáte se k někomu jako follower na Twitteru.
 • Pustíte si video na YouTube.
 • Prohlížíte přidané stránky.
 • Vložíte příspěvek na LinkedIn.

Dále si kredity můžete zakoupit pomocí PayPal nebo kreditní karty. Nastavený máme také promote systém, kde dostáváte kredity umístěním banneru nebo odkazu na vaše stránky.

Prohlížet a hodnotit můžete jen stránky, které si sami vyberete! Během několika minut si můžete vydělat kredity, které následně použijete ke koupi fanoušku na Vaše stránky nebo ke zvýšení trafficu. Ohodnocení, kolik za takového follovera nebo za lajk zaplatíte je čistě na vás, takže není problém v případě potřeby zvýšit odměnu a tak i šanci na rychlý sociální boom vašeho webu.

Systém za vás nikdy nebude cokoliv sdílet na vaší sociální síti. Veškeré akce jako přidělení like, +1 jsou pouze na vás.
Více naleznete zde.