Powerball aktualita

31. května 2012 v 18:01 | Moje-obchody |  On-line sázky

Aktuální Zprávy


Losy Powerball Jsou Pro Všechny Za Poloviční Cenu


Ano čtete správně! V MegaLoto.cz se zbláznili a nabízejí ve své týdenní promo akci losy americké loterie Powerball - za poloviční cenu pro všechny jejich hráče!

Jako loterijní hráči všichni dobře víme, jak důležité jsou šance, štěstí a popadnutí každé příležitosti, která nám přijde do cesty. A tak přátelé, po celý týden vám bude představena neuvěřitelná příležitost, jak využít vašich šancí a testovat vaše štěstí v jedné z nejpopulárnějších loterií na světě, v americké loterii Powerball.

Ode dneška 31. května 2012 až do čtvrtka 7. června 2012 (půlnoc SEČ) nabízí MegaLoto.cz 50% slevu na všechny loterijní losy US Powerball zakoupené na jejich stránkách.

50% sleva na vaše Powerball losy po celý týden

Americký Powerball je světově proslulá loterie pro svůj monumentální a historický $ 365 milionový jackpot, který byl vyhrán zpět v únoru 2006. Toto je největší loterijní jackpot, který byl kdy vyhrán na jediný los. Vítězný los patřil skupině spolupracovníků z masokombinátu ve státu Nebraska, USA.

To není zdaleka ojedinělé pro loterii Powerball, pravidelně nabízí neuvěřitelně vysoké jackpoty, jež jsou dostupné hráčům z celého světa. Pokud již nejste fanouškem současné 50% propagační akce na MegaLoto.cz, nyní je perfektní čas otestovat vaše šťastná čísla v této americké loterii.

Super Sale

Žít americký sen na MegaLoto.cz

Vše co stojí mezi vámi a americkým snem je 6 šťastných čísel. Zvolte si 5 čísel z možných 59 a další 1 z 35, pak vyčkejte na výsledky. Každý hráč, který vyhraje jackpot nebo 2. úroveň ceny o tom bude telefonicky obeznámen, jakmile budou zveřejněny výsledky. Co by mohlo být lepší, než si odnést domů výhru jackpotu za los za poloviční cenu?

Tato Powerball propagační akce je také perfektním časem k přemýšlení o vašich budoucích loterijních možnostech. Můžete si zakoupit rozpětí vstupů na 52 týdnů dopředu. Proč nezadáte vaše Powerball vstupy po příchozí rok a platit jen poloviční cenu?

Žádný háček - jen úžasná sleva

Asi si musíte říkat "V čem je háček? V čem to vězí?" No, vzhledem k tomu, že hráč již získává existující promo cenu pro své Powerball vstupy (balíčky a kupóny), tato propagační akce se na ně nevztahuje. A tím to končí!

Ale nedělejte si starosti, všechny Powerball losy zakoupené v tomto období vám stále vydělají vaše Loto body za vaši normální sazbu!
Neváhejte a vemte do rukou vaše šance v jedné z největších loterií na světě, a to za poloviční cenu!

Play Powerball Lottery

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama