Červen 2012

Italský styl, sofistikovanost, kouzlo, i to je italské loto

26. června 2012 v 18:38 | Moje-obchody |  On-line sázky
Svět si s Itálií spojuje všechno stylové, ať už se jedná o nábytek, lodě, auta, architekturu či módu, italský šmrnc prýští ze všeho.

Dokonce i jejich slavné italské loto - SuperEnaLotto- není nikdy nudnou záležitostí. Mají okouzlující moderátory či slavné hosty, mezi zúčastněné celebrity patří George Clooney, Paris Hilton či Madonna. Okouzlující jsou také masivní jackpoty této slavné loterie.

Itálie se také zasloužila o velkou řadu ikonických předmětů, které by se dali pořídit z výhry jackpotu SuperEnaLotto. Co je k tomu třeba? Stačí uhodnout vítězná čísla SuperEnaLotto a aktuální výsledky SuperEnaLotto najdete vždy na stránkách MegaLoto.cz.

Podívejme se nyní blíže na některé z oněch mnoha ikon:
Ferrari 250 GTO California Spyder - tento klasický krasavec byl vyráběn v letech 1958 až 1960 a byl původně určen pro americký trh. Auto má opravdu výkon super auta a stalo se vysoce žádaným vzhledem ke své omezené dostupnosti a populárním autem všech nadšených sběratelů veteránů.

Vespa - nejklasičtější ze všech skútrů. Ten první byl vyroben v roce 1946 společností Piaggio, která byla založena ji v 1884, a pomohla Itálii osvobodit se ze zničující války. Sídlí v Toskánsku a nadále vyrábí své stylové skútry oblíbené po celém světě. Každoročně přímořské městečko Civitavecchia pořádá závody historických motocyklů Vespa. K 60. letému výročí společnost uvedla v březnu 2005 nový model Vespa LX.

Villa del Balbianello - tato majestátní vila postavená na malém zalesněném poloostrově v roce 1787 u smaragdového jezera Como. Tato skvostná vila je proslulá svými terasovitými zahradami plných cizokrajných dřevin, anglickým parkem, nádherným interiérem s velikou knihovnou a plným sbírek čínského, afrického či evropského umění. Villa del Balbianello byla použita k natáčení některých slavných filmů, např. James Bond 007 v roce 2006 či Hvězdných válek II. v roce 2002.

SuperEnaLotto - super italské loto plné stylu. Bez pochyb patří k nejpopulárnějším loteriím na světě. Má snadný herní systém 6/90 a hraje se 3x týdně. K popularitě mezi svými fanoušky přispívá jistě i účast slavných celebrit, ale především masivní jackpoty, které toto italské loto nabízí. Zatím nejvyšší jackpot v této loterii přinesla vítězná čísla SuperEnaLotto hráči, který si domů odnesl v říjnu 2010 €177 800 000. Hrát SuperEnaLotto můžete na MegaLoto.cz kdykoliv a odkudkoliv a pravidelně zkontrolovat vaše výsledky SuperEnaLotto.Kráva Yvonne Předpovídá Vítěze Euro 2012

19. června 2012 v 20:15 | Moje-obchody |  On-line sázky
Tady v MegaLoto.cz jsme viděli již pěknou řádku bláznivých zvířecích "věštců", jež se používají k předpovězení čehokoliv, od her na mistrovství světa po vítězná čísla loterie Mega Millions. Nejnovějším objevem je německá kráva Yvonne - její majitel věří, že má speciální dar intuice. Proč nepoužít VAŠI intuici v naší bezplatné hře Hádejte, kde je míč!?

Co se zdá být až příliš dobře známé na pohled, sázkaři se obracejí ke zvířatům pro pomoc se rozhodnout, kam vložit své peníze.

A my jsme jich už taky pár viděli:
• Chobotnice Paul předpověděl vítězné hry na Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010
• Ovce Kevin předpovídal výsledky zápasů na Mistrovství světa v rugby v roce 2011
• Gorila Colo vybírala čísla pro losování o $646 milionů v loterii Mega Millions v březnu 2012

Nyní máme krávu Yvonne, která šokovala německé fotbalové fanoušky, když předpověděla výhru Německa nad Portugalskem minulou sobotu.

Proces kravského předpovídání

Jak přesně provádí kraví věštec své předpovědi? Jako obvykle, když se jedná o zvířecí 'věštce', zahrnuje to jídlo. Yvonne dostane na výběr mezi dvěma kontejnery s potravou, na každém z nich je vlajka hrajícího týmu. Pro které koryto se kráva rozhodne, ten tým vyhraje. V prním kole hry Německo vs. Portugalsko zlomila Němcům srdce a vybrala jako vítěze portugalský tým. Naštěstí pro Německo, Yvonne je jenom škádlila, jelikož Německo vyhrálo hru 1 - 0.

Yvonne hoduje před svou předpovědí… Yvonne The Cow

Zvířecí věštci jsou všude

Yvonne není jedinou, kdo předpovídá hry Euro 2012. Zvířecí věštci se objevují rapidní rychlostí a dělají své předpovědi pro nadcházející fotbalové zápasy.

Kousky nestydaté reklamy či opravdový věštecký talent? psychic animals

Švýcarská mistryně v krasobruslení, Sarah Meierová tvrdí, že králík jménem 'Rabinho' umí uhodnout vítěze každého zápasu. Zatímco v Polsku učinila některé předpovědi slonice Citta.

Pokud máte zvykem předpovídat události sami, ujistěte se, že získáte své vstupy ZDARMA do naší soutěže Hádejte, kde je míč!. Pokud správně uhodnete, kde je schován míč, můžete vyhrát systém domácího kina v hodnotě £2 000 nebo peněžní ekvivalent ceny. A jak by Yvonne řekla, dejte věci do pohy-bů!

play spot the ball


Finanční svoboda - jste na ni připraveni?

4. června 2012 v 17:27 | Moje-obchody |  Internetové přednášky
financni-svoboda.jpgFinanční svoboda je stav, kdy výše pasivních příjmů pokrývá nebo převyšuje naše životní výdaje. Finanční svoboda, to jsou možnosti. Bohatý je ten, kdo má vyšší měsíční příjmy než je jeho měsíční spotřeba. V takovém případě již nemusí pracovat, a přesto si udrží svoji životní úroveň.

 • Bohatí lidé hrají, aby vyhráli, a myslí ve velkém.
 • Bohatí lidé vidí příležitosti, ne překážky.
 • Bohatí lidé si utváří svůj život sami, nevěří na osud.
 • Bohatí lidé se stále učí.
Podle posledních průzkumů veřejného mínění, se lidé do podnikání nehrnou. Jen 18% zaměstnanců uvažuje o tom, být sám sobě šéfem, 55 % vyhovuje být zaměstnancem. Na druhé straně ovšem většina touží být finančně svobodná a nezávislá. Je nutné pravdivě konstatovat, že uvedené věci jsou v rozporu! Trvalou finanční svobodu a nezávislost nelze očekávat s pasivním přístupem k životu a v klídku zaměstnaneckého poměru.
Jak poznáte, že jste finančně svobodní?

 1. 100% rozhodujete o svém čase.
 2. Máte k dispozici takové finanční prostředky, které vám zajišťují pravidelný přísun peněz, aniž byste museli chodit do práce a vstávat na budík.
 3. Vaše peníze se zhodnocují natolik, že jste schopni pokrýt všechny vaše výdaje.
 4. Vy jste ten, kdo určuje pravidla druhým.
 5. Nemusíte přemýšlet: ,,Mám na to?"
 6. Plníte si své sny a cíle.
 7. Pomáháte druhým.
Každý má však své finanční potřeby jiné. Člověk, který je zvyklý žít v přepychu bude mít určitě jiné potřeby, než člověk který je zvyklý žít skromně. Ovšem i skromný člověk získá při dosažení své finanční svobody nové návyky a začne mít i jiné finanční potřeby. Dopřeje si to, o čem se mu dříve jen v hloubi duše snilo.
Každý touží dosáhnout finanční svobody, většina lidí však nepřemýšlí nebo neví, jak na to. Tito lidé se dělí do dvou skupin: jedna skupina čeká, až se něco stane a nedělá nic, jen si stěžuje a druhá skupina nečeká a je ochotna s tím něco opravdu udělat, jen neví, jak na to...
Dosáhnout finanční svobody může opravdu každý!
Jedna z prvních poučných knih o penězích je "Nejbohatší muž v Babylonu" od George Samuela Clasona. Kniha je to jednoduchá a čtivá. Vychází z nalezených textů hliněných tabulek ze starého Babylonu. Recept na zbohatnutí už lidstvo zná tisíce let, principy uvedené v knize jsou stejně aktuální i dnes.
Receptem na zbohatnutí je správa vašich financí
Jednoduché pravidlo 10 % vám zajistí obrat ve vašem životě. Alespoň 10 % vašich stávajících příjmů věnujte pravidelně na svoje vzdělání a na získání dalších aktiv. Mnohokrát si vlastně ani neuvědomujete, jak nakládáte s penězi, které každý měsíc dostáváte - jakmile dostanete výplatu, uhradíte složenky a nakoupíte spoustu důležitých věcí. Pak děti, škola, stravenky a nakonec přemýšlíte o tom, že jestli vám na konci měsíce přece jen něco zbude, dáte to možná stranou, anebo se odměníte a koupíte si něco pro sebe.
Nebezpečí, která ohrožují vaše peníze

 1. Nebezpečí propadnutí do hlubokého dluhu díky kreditní kartě.
 2. Nebezpečí špatného pojištění.
 3. Nebezpečí špatně nastavené hypotéky.
 4. Nebezpečí tzv. akčních nabídek v supermarketech.
 5. Nebezpečí nevhodného investování.
Pokud začínáte s vytvářením finanční svobody, je dobré si za začátku podržet svoje zaměstnání a věnovat se vytváření vašich pasivních příjmů po práci a o víkendech. Začněte tím, že budete číst knihy o vytváření pasivních příjmů. Robert Kiyosaki napsal mnoho jednoduchých a čtivých knih, se kterými začíná většina lidí.
Pokud chcete pro sebe a svou rodinu vytvořit finanční svobodu, zbavte se negativního vztahu k penězům a k bohatým lidem. Budete-li mít myšlenky typu - peníze jsou kořenem všeho zla, pak zaručeně nikdy nezbohatnete.
Finanční svoboda není jenom o penězích - jde také o bohatství vztahů, pocit štěstí, spokojenosti se svým životem a dokonalým zdravím.
Život je o kvalitě cestování za svými cíly
Pamatujte, že finanční svoboda je úměrná velikosti vlastního osobního růstu.
Vezměte svou finanční svobodu a nezávislost do vlastních rukou. Buďte svobodní, ovládejte své peníze, svůj čas a svůj život. Nepracujte pro své peníze tvrdě, ale chytře! Nechť vaše peníze pracují pro vás!
Licence Creative Commons