Kráva Yvonne Předpovídá Vítěze Euro 2012

19. června 2012 v 20:15 | Moje-obchody |  On-line sázky
Tady v MegaLoto.cz jsme viděli již pěknou řádku bláznivých zvířecích "věštců", jež se používají k předpovězení čehokoliv, od her na mistrovství světa po vítězná čísla loterie Mega Millions. Nejnovějším objevem je německá kráva Yvonne - její majitel věří, že má speciální dar intuice. Proč nepoužít VAŠI intuici v naší bezplatné hře Hádejte, kde je míč!?

Co se zdá být až příliš dobře známé na pohled, sázkaři se obracejí ke zvířatům pro pomoc se rozhodnout, kam vložit své peníze.

A my jsme jich už taky pár viděli:
• Chobotnice Paul předpověděl vítězné hry na Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010
• Ovce Kevin předpovídal výsledky zápasů na Mistrovství světa v rugby v roce 2011
• Gorila Colo vybírala čísla pro losování o $646 milionů v loterii Mega Millions v březnu 2012

Nyní máme krávu Yvonne, která šokovala německé fotbalové fanoušky, když předpověděla výhru Německa nad Portugalskem minulou sobotu.

Proces kravského předpovídání

Jak přesně provádí kraví věštec své předpovědi? Jako obvykle, když se jedná o zvířecí 'věštce', zahrnuje to jídlo. Yvonne dostane na výběr mezi dvěma kontejnery s potravou, na každém z nich je vlajka hrajícího týmu. Pro které koryto se kráva rozhodne, ten tým vyhraje. V prním kole hry Německo vs. Portugalsko zlomila Němcům srdce a vybrala jako vítěze portugalský tým. Naštěstí pro Německo, Yvonne je jenom škádlila, jelikož Německo vyhrálo hru 1 - 0.

Yvonne hoduje před svou předpovědí… Yvonne The Cow

Zvířecí věštci jsou všude

Yvonne není jedinou, kdo předpovídá hry Euro 2012. Zvířecí věštci se objevují rapidní rychlostí a dělají své předpovědi pro nadcházející fotbalové zápasy.

Kousky nestydaté reklamy či opravdový věštecký talent? psychic animals

Švýcarská mistryně v krasobruslení, Sarah Meierová tvrdí, že králík jménem 'Rabinho' umí uhodnout vítěze každého zápasu. Zatímco v Polsku učinila některé předpovědi slonice Citta.

Pokud máte zvykem předpovídat události sami, ujistěte se, že získáte své vstupy ZDARMA do naší soutěže Hádejte, kde je míč!. Pokud správně uhodnete, kde je schován míč, můžete vyhrát systém domácího kina v hodnotě £2 000 nebo peněžní ekvivalent ceny. A jak by Yvonne řekla, dejte věci do pohy-bů!

play spot the ball

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama