Losy UK Lottery za poloviční cenu

30. července 2012 v 18:16 | Moje-obchody |  On-line sázky
Celý svět čeká se zatajeným dechem na začátek Olympijský her 2012 v Londýně, MegaLoto.cz se rozhodli přidat něco k tomuto vzrušení. Po celou dobu trvání OH nabízíme 50% slevu na všechny losy UK Lottery!

Od čtvrtka 26. července 2012 do půlnoci (SEČ) 12. srpna 2012 nabízí MegaLoto.cz 50% slevu* na všechny losy UK Lottery zakoupené na jejich stránkách.

Loterijní hráči z celého světa si budou moci vsadit do losování UK Lottery a hrát o stejně velké jackpoty, ale za nižší cenu! Jednoduše si vsaďte vaše čísla jako obvykle a cena bude automaticky snížena.

Není to přesně to, co byste očekávali od MegaLoto.cz? Více zábavy, napětí a příležitostí ke hře vašich oblíbených loterií, než kdekoliv jinde na internetu!

50% sleva na losy UK Lottery

To nejlepší z Velké Británie

Teď když jsou všechny oči upřeny na Londýn, MegaLoto.cz by rádi připomněli všem loterijním hráčům, že to nejlepší z Velké Británie již můžete nalézt na jejich stránkách - fantastickou UK Lottery.

V Británii známá prostě jako "Lotto", produkuje britská národní loterie milionáře již od roku 1994. Má jednoduchý herní formát 6/49 a UK Lotto má jedny z nejlepších šancí z loterií na světě, nicméně stále zachovává lákavé a život měnící velikosti jackpotů. Ujistěte se, že i vy utržíte něco z britské olympijské horečky s masivními výhrami v UK Lottery.

UK Lottery pro budoucnost

MegaLoto.cz pořádá promo akci s 50% slevou na losy UK Lottery, která platí po celou dobu londýnských Olympijských her, ale to neznamená, že nemůžete plánovat dopředu. Tato speciální nabídky je perfektní příležitostí k plánování vašich budoucích loterijních možností.

Vaše losy do UK Lottery můžete vsadit v rozpětí 52 týdnů dopředu. Vsaďte si do UK Lotto na celý rok a plaťte pouze poloviční cenu. Jaká to skvělá nabídka!

uk lottery olympics

Na výběr je z mnoha herních možností

Přemýšlíte-li, jakou herní možnost zvolit nezapomeňte, že pro vás máme mnoho pohodlných způsobů, jak hrát všechny vaše oblíbené loterie:
- Balíček Super 7
- Rychlá hra
- Loterijní generátor
- InteliHra

Tak tady to máte! Více losů, více šancí vyhrát ceny a více šancí vyhrát v loterii.

Následujte příkladu nejlepších světových sportovců, když se připravují na Olympijské hry 2012 v Londýně a "Jděte si pro zlato!" S 50% slevou na všechy losy UK Lottery to nikdy nebylo snadnější.

play uk lottery

* 50% sleva se vztahuje na standardtní ceny UK lottery na MegaLoto.cz. Jako takév, výhodnější ceny (napřílad jako část sazby za balíček) bude omezen na půlku standardtní ceny.
* Všechny Loto body získané z nákupů UK Lottery za toto období budou upraveny na základě zlevněné nákupní ceny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morsx Morsx | Web | 2. února 2013 v 15:35 | Reagovat

Hraje někdo z vás http://www.goodgameempire.eu :

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama