Oktoberfest 2012

4. září 2012 v 19:27 | Moje-obchody |  On-line sázky
Nasaďte si lederhosen, šle a klobouk (doplňte ho o peříčko). Pokud jste žena (nebo prostě jen dobrodružní), je čas převléci se do kostýmu hostinské. Ano, je to tak, Oktoberfest se blíží! MegaLoto.cz oslavuje Oktoberfest s fantastickou soutěží. Ujistěte se, že jste součástí těchto oslav!

MegaLoto.cz daruje jednomu šťastnému hráči roční zásobu piva. Jsme si jisti, že tato slavnostní cena vás dostane do nálady. Oktoberfest vypukne již na konci září!

Přidejte se k zábavě Oktoberfestu a roční zásobě piva...
Oktoberfest Crowd

Každý rok vpluje do Mnichova více než 6 milionů lidí, aby navštívili slavný Oktoberfest! Pokud máte rádi pivo, pak je to to pravé místo, kde být, na oficiálně největším pivním festivalu. Zde jsou některé údaje, které ukazují, kolik jídla a pití se skonzumuje na Oktoberfestu:

• Pivo - více než 7 milionů litrů
• Víno - více než 89 tisíc litrů
• Voda a nealkoholické nápoje - více než 1 milion litrů
• Vepřové párky - 119 302 párků
• Vepřová kolena - 69 293 kousků
• Volů - 119

MegaLoto.cz vám nebudou schopni poskytnout 7 milionů litrů piva (nebo vepřová kolena), ale rozdáme roční zásobu piva, v maximální hodnotě €2 000! Pak si budete moci protáhnout tradičních 16 dní oslav na plných 365 dní!

"O' zapft ist!"

Organizátoři Oktoberfestu jsou velice specifičtí ohledně piva, které se na festivalu prodává. Prodává se pouze to nejlepší Märzen!
Pouze pivo splňující ty nejvyšší 'německé zákony čistoty piva' (Reinheitsgebot) a s minimálním obsahem alkoholu 6% se může točit na Oktoberfestu. A pak také pivo musí být vařeno ve městě Mnichov.

Nejkvalitnější německé pivo, již brzy...
Oktoberfest Beer

MegaLoto.cz není tak striktní a nechá vás vybrat pivo, kterému dáváte přednost. Pokud nepijete pivo, můžete si vybrat jakýkoliv nápoj, který preferujete, včetně whisky, vína, limonád či dokonce vody, ze zdravotních důvodů.

V několika příštích týdnech zvýšíme hlasitost německé dechovky, přineseme nadměrné pivní sklednice a připravíme vaše oblíbené pivo - můžete si domů odnést zásobu piva na celý rok!

Oktoberfest 2012


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama