Prosinec 2012

Španělská novoroční tombola el Nino je tady

19. prosince 2012 v 17:43 | Moje-obchody |  On-line sázky
Losy do druhého největšího losování tomboly ve Španělsku jsou nyní k dispozici na MegaLoto.cz. Pojďme se podívat blíže na toto úžasné španělské losování s celkovou cenou úžasných €840 milionů.

Mnoha lidem název 'el Nino' připomene obrázky extrémního počasí, jako jsou záplavy a sucha. Ale el Nino, o kterém mluvíme my, není fenomén počasí (i když vás může zaplavit penězi), jedná se o tombolu. Ve skutečnosti je jednou z největších tombol na světě.

el Nino - "malý"


Organizátoři španělské národní loterie si nemohli pro název vybrat méně vhodné jméno pro svou každoroční novoroční tombolu. Přeložíme-li název el Nino, znamená "malý". Toto jméno jen ztěžka vystihuje tombolu s celkovým fondem cen v hodnotě €840 milionů!

Vyhrajte s MegaLoto.cz

Zde jsou některé zajímavé údaje o španělské tombole el Nino:
• el Nino se koná každý rok 6. ledna
• První losování el Nino se konalo v roce 1941
• Losování tomboly se koná v Gran Teatro Falla, což je divadlo ve městě Cádiz, Andalusie, Španělsko.
• Jackpot je €120 milionů.
• Ceny jsou osvobozeny od daně a šance na výhru ceny je fantastických 1 ku 3.

Na oslavu zahájení prodeje losů do této vzrušující každoroční tomboly, MegaLoto.cz přidali el Nino, jako možnost účasti v soutěži "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát". Všechny losy el Nino musí být zakoupeny přes soutěžní stránku "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát", aby byly započítány do této soutěže a za každý los získáte 1 vstup do soutěže.

Upozornění: počet losů je limitován a losy jsou tedy předmětem dostupnosti. Ujistěte se, že máte svůj podíl na cenách v hodnotě €840 milionů, hrajte el Nino právě teď.

Hrát nyní

Hrajte LOTO ZDARMA, dokud nevyhrajete jackpot

7. prosince 2012 v 17:49 | Moje-obchody |  On-line sázky
Dámy a pánové, MegaLoto.cz vám s radostí oznamuje příchod třetí roční soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát". Chtěli byste hrát loto ZDARMA na MegaLoto.cz?

Co by mohlo být lepší, než se už nikdy nestarat o nakupování dalších loterijních losů? Představte si míti vsazeno do každého losování, aniž byste museli zadávat svá čísla? Nezní to skvěle?
Pak se ujistěte, že se zúčastníte soutěže MegaLoto.cz "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát".

In It 'Til You Win Prize

Co je "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát?"

Hráči loterijních her na MegaLoto.cz mají nyní příležitost vyhrát loterijní losy do opakujících se losování některé z největších loterií světa. A slovy 'opakujících se' máme na mysli, dokud nevyhrajete jackpot (v tomto bodě předpokládáme budete šťastni předat šanci hrát zdarma někomu jinému)!
Jak získat šanci hrát ZDARMA, dokud nevyhrajete? je to snadné!
Každý z hráčů MegaLoto.cz, který zakoupí některý z následujících produktů:
- Kterýkoliv z našich loterijních balíčků
- Los do vánočního losování El Gordo de Navidad (do 21. prosince)
Zakoupíte-li některý z výše uvedených produktů mezi 7. prosincem 2012 až 21. lednem 2013, budete automaticky zařazeni do losování o jednu z 12 cen soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát" (Každá z cen obsahuje loterijní los do každého losování - do konkrétní loterie - dokud nevyhrajete na los jackpot).
Za různé druhy balíčků získáte určitý počet vstupů do soutěže, podívejte se prosím na detaily na stránku soutěže, kolik vstupů do soutěže vám různé produkty zajistí!

In It 'Til You Win Prizes

Štěstí do třetice - budete to vy?

Toto je třikrát po sobě jdoucí ročník této fantastické soutěže, kterou vám přináší MegaLoto.cz!
Celkem je v nabídce 12 loterií - mezi nimi největší dostupné loterie na světě - tento rok je počet cen soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát" rekordní.
V 2010 jsme rozdali 8 cen, v roce 2011 jsme rozdali celkem 11 cen. S příchodem loterie Eurojackpot na začátku roku 2012 budeme letos rozdávat celkem 12 loto cen. Stanete se vy jedním z 12 šťastlivců?
Ujistěte se, že se včas kvalifikujete do této skvělé soutěže - uzávěrka je půlnoc GMT 21. ledna 2013.
Hodně štěstí všem našich hráčům!
Hrát nyní