Španělská novoroční tombola el Nino je tady

19. prosince 2012 v 17:43 | Moje-obchody |  On-line sázky
Losy do druhého největšího losování tomboly ve Španělsku jsou nyní k dispozici na MegaLoto.cz. Pojďme se podívat blíže na toto úžasné španělské losování s celkovou cenou úžasných €840 milionů.

Mnoha lidem název 'el Nino' připomene obrázky extrémního počasí, jako jsou záplavy a sucha. Ale el Nino, o kterém mluvíme my, není fenomén počasí (i když vás může zaplavit penězi), jedná se o tombolu. Ve skutečnosti je jednou z největších tombol na světě.

el Nino - "malý"


Organizátoři španělské národní loterie si nemohli pro název vybrat méně vhodné jméno pro svou každoroční novoroční tombolu. Přeložíme-li název el Nino, znamená "malý". Toto jméno jen ztěžka vystihuje tombolu s celkovým fondem cen v hodnotě €840 milionů!

Vyhrajte s MegaLoto.cz

Zde jsou některé zajímavé údaje o španělské tombole el Nino:
• el Nino se koná každý rok 6. ledna
• První losování el Nino se konalo v roce 1941
• Losování tomboly se koná v Gran Teatro Falla, což je divadlo ve městě Cádiz, Andalusie, Španělsko.
• Jackpot je €120 milionů.
• Ceny jsou osvobozeny od daně a šance na výhru ceny je fantastických 1 ku 3.

Na oslavu zahájení prodeje losů do této vzrušující každoroční tomboly, MegaLoto.cz přidali el Nino, jako možnost účasti v soutěži "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát". Všechny losy el Nino musí být zakoupeny přes soutěžní stránku "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát", aby byly započítány do této soutěže a za každý los získáte 1 vstup do soutěže.

Upozornění: počet losů je limitován a losy jsou tedy předmětem dostupnosti. Ujistěte se, že máte svůj podíl na cenách v hodnotě €840 milionů, hrajte el Nino právě teď.

Hrát nyní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama