Leden 2013

Vítejte na webu zaměřeném na výdělek na internetu

29. ledna 2013 v 12:16 | Moje-obchody |  Výdělek na internetu
  • Potřebujete přivýdělek, potřebujete pár kaček navíc?
  • Už Vás nebaví číst inzeráty typu: "Dáme Vám práci, ale nejdřív zaplaťte"?
  • Chcete být nezávislý a nechcete provádět práci typu: kompletační práce, balící práce, vyšívání, lepení, vkládání do katalogů, plnění obálek, skládání hraček nebo kompletace propisek a podobně?
  • Baví Vás práce na PC a internetu?
  • Hledáte přivýdělek přes internet?
  • Chcete si přivydělat bez počátečních investic a bez poplatku?

Tak to jste tady správně.

Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti, stačí umět číst a psát. K této práci potřebujete pouze PC, internet a čas zhruba hodinu až tři denně, záleží na tom kolik si chcete vydělat. (Když nemáte čas každý den, tak se nic neděje, většina webů, požaduje přihlášení alespoň jednou za tři měsíce, ale samozřejmě pokud nepracujete, nevyděláváte.)

Odpovíte-li si na otázky ANO, tak čtěte dál.

Všude na nás skáčou reklamy, my je čteme zdarma, já Vám tady nabízím za to co ostatní dělají zadarmo, výdělek.

Jedná se o zobrazování reklam na internetu, čtení e-mailů, vyplňování dotazníků...

Jak na to

Důležité rady do začátku:

Nejdříve Vám doporučuji vytvořit si "Účet s novou emailovou schránkou", nebo jen novou "emailovou schránku" (v případě že už máte účet a emailovou adresu) na Seznamu, aby se Vám nemíchaly přijímané emaily s výdělkem na internetu do vaši soukromé emailové adresy.
Odkaz na vytvoření nové emailové adresy najdete zde:


A k tomu doporučuji nainstalovat si do počítače nebo notebooku "Seznam pošťák" pro Vaše upozornění na příchozí poštu s výdělkem na internetu. Odkaz najdete zde:


Dále doporučuji do prohlížeče nainstalovat překladač, některé weby jsou v češtině nebo ve slovenštině, ale většina webů je v angličtině, nebo i ve španělštině, ale i v dalších jazycích. Odkazy najdete zde:

S verzí Firefox 13 přestal v prohlížeči pracovat program PC Translator 2009, který až do této verze fungoval normálně. Podrobný návod jak povolit Google Toolbar ve Firefoxu najdete zde

Dále si musíte založit ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY u firem Paypal, Alertpay. Na tyto peněženky (Paypal, Alertpay) Vám budou posílat Vaše výdělky a Vy si je potom necháte vyplatit na Vaše běžné účty. Některé firmy zasílají výdělky přímo na běžný účet, ale těch je málo.
Při zakládání elektronické pěněženky zadejte Vámi už vytvořenou emailovou adresu.

Odkazy na elektronické peněženky najdete zde:Před každou registrací si pečlivě přečtete podmínky použití. Registrací potvrzujete, že jste podmínky četli, pochopili a že s nimi souhlasíte. Všechny weby umožňují jednu registraci na jednu IP adresu a rodinu.
Registrujte se emailovou adresou, kterou jste si nově vytvořily.

Některé weby požadují před výplatou investici do tzv. UPGRADE, což Vám sice zajistí vyšší výdělky a další výhody, ale může se jednat o podvodnou firmu, takže tady si dejte před registrací velký pozor. Je dobré si tyto firmy prověřit na některém z blogů. Také dobré vodítko je, pokud je na webu fórum.

Tak teď už konkrétně:


Placené emaily neboli emailing je služba, která díky reklamním kampaním od zadavatele (Firmy) rozdělí část zisku mezi uživatele, kteří na danou reklamu kliknou a popřípadě si ji prohlédnou nebo přečtou. Tato služba je zcela bezplatná a nezávazná. Záleží jen na Vás, zda, kdy a kolik budete chtít vydělávat. Samozřejmě miliony Vám tato služba nevydělá, ale představa, že si díky této službě vyděláte třeba na dovolenou nebo na luxusní dárek v hodnotě několika tisícikorun, je nádherná.

Po jednoduché a hlavně bezplatné registraci u dané reklamní společnosti, Vám tato bude na vaši emailovou adresu zasílat reklamní emaily a za přečtení Vás bude odměňovat podle svých pravidel. Obecně však lze říct, že každý přečtený email vám může přinést od 0,5kč až po 5kč. Výplatní minimum a podmínky pak každá takováto služba uveřejňuje na svých stránkách, kde si je pečlivě nastudujte.

Každý placený email, který obdržíte většinou obsahuje text nebo obrázek, který Vám poskytne informaci o dané reklamě, tím získáte přehled o slevách, novinkách, produktech a službách na českém popřípadě zahraničním trhu a dostanete za to navíc zaplaceno.

Nepracujte do 80ti ... odejděte do důchodu TEĎ

7. ledna 2013 v 18:19 | Moje-obchody |  On-line sázky
CNN Money nedávno publikovali článek, kde se diskutovalo o úžasném trendu Američanů, kteří plánují pracovat až do svých 80ti let. Co by mohlo někoho přesvědčit, aby dřel od 9 do 5 až do 9té dekády svého života?

Krutou pravdou je, že vzhledem k současné ekonomické situaci, by si mnoho lidí nemohlo dovolit odejít do důchodu v 60 letech. 30% Američanů tvrdí, že plánují pracovat, jak nejdéle to bude možné, i do svých 80 let.

Pokud vám myšlenka národa, kdy osmdesátníci dojíždějí do a z práce, aby namazali kola ekonomice, nahání depresi, nejste sami. Tady v MegaLoto.cz podporujeme myšlenku odejít do důchodu, co možná nejdříve.

včasný důchod

K tomu je samozřejmě třeba dostatek prostředků na důchod. Máme řešení pro vaše důchodové portfolio: Zvolte si některou z níže uvedených investic. Byli byste v absolutním úžasu z jejich potenciálního návratu.

USA Powerball - $70 000 000
Italské SuperEnaLotto - €35 500 000
USA Mega Millions - $47 000 000

Není třeba čekat celé dekády, až nashromáždíte dostatek prostředků - můžete vidět astronomický nárůst přes noc!

Odejděte do důchodu s více, ne s méně


Strašlivou myšlenkou není jen posunutí vašich 'zlatých let' o mnoho let, ale i kvalita života v důchodu? Téměř 34% Američanů ve středním věku očekává, že bude jejich roční příjem o 50% či více, menší.

hnízdo plné vajec

Je tedy smutnou pravdou, že pro mnoho lidí je největším finančním znepokojením to, že nebudou moci poplatit své měsíční účty a náklady na žití. No v MegaLoto.cz přemýšlíme jinak! Rádi bychom viděli každého, aby z důchodu učinili prioritu číslo jedna - a odešli do penze, čím dříve, tím lépe!

Neodcházejte do důchodu s méně, ale s více! Představte si, že už nemusíte nikdy znovu pracovat, a to s hnízdem plných vajec větších, než jste kdy snili?

Zajistěte si své finance pro brzký důchod s 6 či 7 šťastnými čísly. Začněte své portfolio vítěze ještě dnes!

Hrát loto online