Nepracujte do 80ti ... odejděte do důchodu TEĎ

7. ledna 2013 v 18:19 | Moje-obchody |  On-line sázky
CNN Money nedávno publikovali článek, kde se diskutovalo o úžasném trendu Američanů, kteří plánují pracovat až do svých 80ti let. Co by mohlo někoho přesvědčit, aby dřel od 9 do 5 až do 9té dekády svého života?

Krutou pravdou je, že vzhledem k současné ekonomické situaci, by si mnoho lidí nemohlo dovolit odejít do důchodu v 60 letech. 30% Američanů tvrdí, že plánují pracovat, jak nejdéle to bude možné, i do svých 80 let.

Pokud vám myšlenka národa, kdy osmdesátníci dojíždějí do a z práce, aby namazali kola ekonomice, nahání depresi, nejste sami. Tady v MegaLoto.cz podporujeme myšlenku odejít do důchodu, co možná nejdříve.

včasný důchod

K tomu je samozřejmě třeba dostatek prostředků na důchod. Máme řešení pro vaše důchodové portfolio: Zvolte si některou z níže uvedených investic. Byli byste v absolutním úžasu z jejich potenciálního návratu.

USA Powerball - $70 000 000
Italské SuperEnaLotto - €35 500 000
USA Mega Millions - $47 000 000

Není třeba čekat celé dekády, až nashromáždíte dostatek prostředků - můžete vidět astronomický nárůst přes noc!

Odejděte do důchodu s více, ne s méně


Strašlivou myšlenkou není jen posunutí vašich 'zlatých let' o mnoho let, ale i kvalita života v důchodu? Téměř 34% Američanů ve středním věku očekává, že bude jejich roční příjem o 50% či více, menší.

hnízdo plné vajec

Je tedy smutnou pravdou, že pro mnoho lidí je největším finančním znepokojením to, že nebudou moci poplatit své měsíční účty a náklady na žití. No v MegaLoto.cz přemýšlíme jinak! Rádi bychom viděli každého, aby z důchodu učinili prioritu číslo jedna - a odešli do penze, čím dříve, tím lépe!

Neodcházejte do důchodu s méně, ale s více! Představte si, že už nemusíte nikdy znovu pracovat, a to s hnízdem plných vajec větších, než jste kdy snili?

Zajistěte si své finance pro brzký důchod s 6 či 7 šťastnými čísly. Začněte své portfolio vítěze ještě dnes!

Hrát loto online
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karfigolka Karfigolka | E-mail | Web | 29. října 2015 v 11:54 | Reagovat

Já se na důchod hrozně těším, už jen rok a potom si koupím nový nábytek na chalupu ;-)http://www.seart.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama