Uvítejte prosím tombolu El Gordo de Verano

27. května 2013 v 18:57 | Moje-obchody |  On-line sázky
Sezónní hráči MegaLoto.cz si jistě pamatují první dvě španělské tomboly, které jsme představili našim hráčům na konci roku 2012 - konkrétně el Gordo de Navidad (vánoční tombolu) a el Nino (silvestrovskou tombolu), jež nám obě nabídly vyhrát naprosto velkolepé sumy.

Letní tombola el Gordo de Verano se hraje úplně stejným způsobem jako el Nino a dokonce nabízí i stejnou celkovou €140 milionovou cenu a skupinovou cenu jackpotu v hodnotě €20 milionů - existuje 10 garantovaných cen jackpotu, každá o €2 milionech. Zde je pro vás více informací o této napínavé a vzrušující španělské tombole, která je nyní "LIVE" a losy jsou nyní dostupné na MegaLoto.cz k zakoupení na herní stránce.

summer_sands

Užijte si léto s tombolou el Gordo

Španělské tomboly mají v srdcích hráčů loterijních her zvláštní místo, možná i proto, že se vlastně nejedná o klasické loterie, ale pozor překvapení - jsou to tomboly! Je vždy zajímavé vyzkoušet si různé druhy her a jakou lepší možnost bychom vám mohli zprostředkovat, než si zahrát tombolu?

Při hře je důležité míti na mysli, že si nemůžete volit svá vlastní čísla, ale můžete si vybrat ze seznamu 5-místných číselných kombinací nebo si alternativně nechat přidělit náhodné 5-místné číslo mezi 0 a 99 999.

Příklad - číslo losu může být: 09453

Losování se uskuteční první sobotu v červenci, letos tedy 6. července 2013 a k mání je spousty cen.

El Gordo de Verano

Jak jsme se již zmínili výše, existuje 10 garantovaných jackpotů, každý v hodnotě €2 milionů (skupinový jackpot činí tedy €20 milionů) a dále je k mání 378 000 individuálních cen. Každý má se svým losem šanci na vítězství 1 ze 3.

Na nic nečekejte a popadněte svou šanci s tombolou el Gordo de Verano vyhřívat se na slunci celé léto, a možná i zimu. Losy této letní tomboly jsou předmětem dostupnosti!

Hrát letní tombolu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama